En Sevdiğiniz POV Karakteri

@“Victarion Greyjoy” Anladim, o da guzelmis.
@“Emr9” Farkina vardim zaten, kendimi korumam lazim :frowning: Bu arada ismin Emre ise neden nickin Emr9? Emr3 olamazmiydi? :smiley:

Genel tutuo ya Dany’i, güzel falan ya sanırım ondan, bana da dizide de kitapta da aşırı itici gelio ama hani olar ki Jon abimizle tanışırlarsa, dünya ahiret bacımdır!

Onun dışında Victarion Greyjoy’u söylemeyi unutmuşum, demiradam sayfalarını yırtmama sebebim, adamsın Victarion ! Gemide baltayla dövüşme POV’u çok keyifliydi gerçekten, RP oyunlarda ben de balta kullandığımdan belki :slight_smile:

Sene bilmem kaç mail hesabı almaya çalışıyordum ad soyad şeklinde kabul etmedi sadece böyle kabul etti bende böyle kullanmaya devam ettim aslında pek forumlara takılmadığım için bir nick düşünmemiştim buraya kayıt olurken o aklıma geldi onu kullandım.

aynen o bölümüm harbiden 10 numaraydı… bi de kral şurasını da tek geçerim…

Jon’la tanışırlarsa mı? asdfghjkl… öyle bi şey yok… şu “Danly’le Jon evlensin” muhabbeti dizi fanı ürünü resmen… gelmeyin bu oyunlara… aşk romanı değil bu dark fantasy…

Ben de pek ihtimal vermiorm da unutma

Ejderhanın 3 başı var :stuck_out_tongue:

o ejderhaların en az biri ölecek bence…

the imp .p

theon ve jaime

Pardon ya, ben soruyu yanlış anlamışım.
‘Povlarını okumayı en sevdiğiniz’ sanmıştım ben.

Yoksa;

En sevdiklerim;

1.Bran
2.Arya
3.Catelyn
4.Sansa
5.Eddard
6.Davos
7.Tyrion

Oyum Kuzeyli aslana gitti :slight_smile:

Ben de yanlış anlamışım sanırım :<
Tabii ki de Sansa ve Arya Stark.

1)Eddard
2)Tyrion
3)Davos

@“Endymion” @"Jojen Reed"yanlış anlamadınız yaa, okumayı en sevdiğiniz POV’u sormuştum, gerçi size kamış :smiley:

:frowning:
ama ilk mesajdan hiç öyle anlaşılmıyor :frowning:

neyse, o zaman '‘sırasıyla Bran, Arya, Sansa ve Tyrion’'
diyelim tekrardan :confused:

Bu konuyu açalı çok olmuş :smiley:
Okurken en sevdiğim Tyrion genel olarak en nefret ettiğim Sansa demişim sanırım :smiley:
Harbi ben ne demişim yaa :smiley:

Merrett Frey :stuck_out_tongue: :slight_smile:
Oyumu zamanında Jaime’den yana kullanmışım ama şu an Jon daha önde. Ondan sonra da Arya geliyor…

Arya <3

arya’mmmmmm çok seviyorum bu kızı ve bölümlerini -hele 4.kitapta daha çok sevdim belkide az olmasındandır

ayrıca braavos u da onun sayesinde gördük , arya en son kör olarak uyandıya işte orda çok ama çok şaşırmıstım ve üzülmüştüm .

sonra da bran ve tyrion geliyor
sanırım 5. kitapta bran ve tyrion POV ları çok güzel olacak , umuyorum yani :slight_smile:

Eddard’ın bölümleri bayağı keyifliydi.

Arya - Cersei