En sevdiğiniz sanatçılar

En sevdiğiniz hayranı olduğunuz sanatçıları yazın bakalım kimin çok hayranı var .Got ilede sınırlamayın kendinizi dilediğinizi yazabilirsiniz :))

ilk olarak ben başlayayım

1. epica’nın güzel solisti simone simons
  2. supernatural dizisinden Jensen Ackles

3.olarak metallica’dan robert trujillo

Avrıl Lavigne

Ian Somerhalder

Josh Holloway

Taylor Momsen

Emilia Clarke

Jason Momoa

Charlie Hunnam

Çok tatlılar eklemek istedim ;

1-kristen stewart

2-johnny depp

3-Orlando Bloom

Sevdiğim aktörler bunlar müzisyenleride sonra paylaşırım :slight_smile:
Tom Hanks

Morgan Freeman

Christian Bale

James Dean

Anthony Hopkins

Jeff Mangum, Ahmet Mümtaz Taylan, Münir Özkul, Ali Atay, Bertolt Brecht

Düzenleme: Erkan Can

1-Karen Gillian

2-Hugh Laurie

3-Olivia Wilde

4- Rose Leslie

5-Holland Roden (onun kalın dudaklarını yerim)

6- Simone Simons, epica’nın solisti.

7-Lena Headey

8-Myles Kennedy

ve Muse, Slash, Kirk, Matt Smith, Joseph Morgan, Epica, Florence Welch, Merve Boloğur. ve daha bir sürü turuncu sayabirim.

kızılda simone’u tek geçerim :cool: soyları tükenmese iyiydi :wink:

Kızıl olsunda yani :smiley: ama illa olacaksa ben Karen’i seçerim :D. 2050de tükenecekler doğal olarak UNICEF ile konuşmalıyızzz.:rolleyes:

UNICEF şu an afrikaya takmış durumda bi yararı olacağını sanmam :wink:

Bu Mad Men’de bir abla vardı kızıl adını hatırlamıyorum. Onu tek geçerim.

Hızla gelen edit: İsmi Christina Hendricksmiş.

Russell Crowe

Liv Tyler

Jay Leno

Hiç Türk yok :smiley: Neyse ben ekleyeyim.
Cem Yılmaz

Murat Cemcir

Ahmet Kural

:smiley: :smiley:

JOHNNY DEPP

PAUL WALKER

GERARD BUTLER

RACHEL MCADAMS

Ali Atay

Sadi Celil Cengiz

Osman Sonant

Ezgi Asaroğlu

Marlon Brando

Jay Leno mu? :open_mouth: Ölümüne CoCo’cuyuz

Adamım benim Myles herşeyimiz. :slight_smile: 2006’dan beri takip ederim kendisini harika bir sesi var.

Aynen öyle

Soldan Sağa Doğru

Sandra Bullock-Jessica Biel-Edward Norton-Kate Winslet-Jim Carrey-Haluk Bilginer-Andy Garcia-Dustin Hoffman-Adam Sandler-Nicolas Cage Robert Downey Jr. Cem Yılmaz-Cate Blanchett-Sophia Bush-Anthony Hopkins-Jordana Brewster-Jude Law-Tobey Maguire-Robert De Niro-Angelina Jolie-Natalie Portman
Diane Kruger-Morgan Freeman-Bernard Farcy-Lucy Liu-Viggo Mortensen-Peter Jackson Nicole Kidman-Marlon Brando-Charlie Sheen-Vincent Cassel-Ziyi Zhang Jason Lee-Milla Jovovich-Roberto Benigni-Tolga Çevik-David Thewlis Miranda Otto-Hayley Atwell-Bernard Hill-Chuck Lorre-Kaley Cuoco-Anna Kendrick
Hakan Şükür-Jim Parsons-Simon Helberg-Kunal Nayyar-Jodi Albert-Jaime Edmondson-Sean Bean-Orlando Bloom-Ewan McGregor Marion Cotillard
Scarlett Johansson-Anne Hathaway-Heath Ledger Christian Bale-Leonardo DiCaprio-Ian McKellen-Michael Caine-Helena Bonham Carter-Hugo Weaving
Megan Fox-Sylvester Stallone-Alan Rickman-Kristen Stewart-Al Pacino-Liam Neeson-Gary Oldman Brendan Fraser-Monica Bellucci-Robert Knepper-Blake Lively
Wentworth Miller-Ashley Tisdale-Evangeline Lilly-Kathryn Morris-Andy Whitfield-Taylor Lautner-Ashley Greene-Johnny Galecki