En son hangi filmi izledin?

Merhaba! Baktım yok… dedim bu konu olmazsa olmaz, bari ben açayım.
En son izlediğimiz filmi yazıp, biraz da hakkında kendi yorumumuzu belirtiyoruz.

Ben en son The Crow, Karga’yı izledim ve çok beğendim. “İntikam” üzerine gayet başarılı bir yapım olmuş. Ayriyetten bir çizgi-roman uyarlaması olduğunu bilmiyordum ve onu da izledikten sonra öğrendim. Tavsiye ederim, güzel filmdi.

Oyuncular: Brandon Lee, Rochelle Davis, Ernie Hudson, Michael Wincott
Tür: Aksiyon, Fantastik, Korku
Yıl: 1994

Peki, siz en son ne izlediniz ve film hakkında yorumlarınız nelerdir?

En son Timeline’ı izlemiştim herhalde :slight_smile: yoğunluktan çok izliyemiyorum bu aralar…

Film iyiydi yapım yılına göre. Beğenmiştim, bana da @Robbsnow tavsiye etmişti zaten … Burdan söyliyim diğerlerini de en kısa zamanda izlemeye çalışıcam :slight_smile:

O kadar oldu ki hatırlamıyorum:(

Hımmmmm…
Hobbit heralde. :confused:

sınıfta(derste ) skyfall u izliyorduk ama daha bitmemişti herhalde :slight_smile:

ilk sahneleri istanbul ve adana da çekilmişti diye ilgimizi çekmişti tabii , ama istanbul u beklediğimin altında göstermişler yani pek doğru gösterilmemiş gibiydi neyse iyiydi diyim yinede ben :slight_smile:

filmin sonuna doğru yaklaştık bakalım bir daha ki derste devam edersek neler olacağını görecem :slight_smile:

*skyfall şarkısı gerçekten güzeldi

En son sınıfça okulda In time’i izledik .
Film senaryo olarak harika . Ama sonu kötü bitti . Daha iyi bir son beklerdim bu filmden ama yinede beğendim .

The Others. Şaşırtıcı ve güzeldi. Nicola Kidman da güzeldi.

Kanka ne güzeli Hindistan gibi göstermişler.

evdekiler o filmi izlerken bende izliyordum ve çok korkmuştum (küçüktüm ama)

şu anda iki şeyi hatırlıyorum birincisi çocukarın güneşe alerjileri vardı -sanırım- ikincisi bir odada beyaz çarşafla kaplanmış eşyalar vardı

biliyorum beklediğimin altında işte ama yine kötü demek istemedim :slight_smile:

Kanka de kötü yani kimse bir şey yapamaz sana ben buradayken:D
Bu arada o filme çok sövesim geldi çünkü ülkeyi kötü bir yer gibi gösterdiler.(Milliyetçi duygularım kabardı.)
Neyse uzatmayalım da konu dağılmasın.

Doğru hatırlıyorsun. Ama çok korkulucak bir film değil sanki ne kadar yalnız olsan da :slight_smile:

Kendilerini yaşıyo sanıyolar ama aslında ölüler.

evet şimdi öyle düşününce korkulacak bir film değil aslında ama küçüktüm izlediğimde , çok çabuk etkilenirmişim :slight_smile:

pierrot le fou.

bkz: imzam

Life of Pi

Filme puanım 8 ama filmi sevdim diyemem, yeni izlediğim için çok değişik duygular içersindeyim.
Shai’tan’ın lekelediği gücün eril kısmını kullanan Aes Sedai’ler gibi hissediyorum :s. (hemen araya sıkıştırıyım Zaman Çarkı’nı :D)

En son Grease’i izledim ve bunca zamandır neden izlemedim diye pişman oldum.
Yılına göre çok çok iyi bir film. Müzikleri ve danslarını zaten önceden izleyip, dinleyip olsam da, filmle bütünleşmiş olarak izlemek daha anlamlıydı…
Bir kaç günü ‘tell me more’ diye söylene söylene geçirdim :slight_smile:

Sanırım izlediğim en iyi animasyonlardan. Tim Burton da işin içinde zaten.

The Holiday. Kursta izlemiştik sınıfça. İngilizce alt yazılı. Çok eğlenceli bir filmdi. Kate Winslet’in oyunculuğu çok tatlıydı. Ama ne olursa olsun o kızıl daha güzel ! Cameron Diaz da çok iyiydi. Ama bir Jude Law vardı ki aman yarabbim gözlük bile yakışıyor adama. Ama şapkalı daha güzelsin Jude’cum :slight_smile: bkz: Dr. Watson .

Dip Not: Sonunu izletmedi hoca :confused: 1 paragraf sizce sonu nasıl bitmeli? ve 1 paragraf da Amanda ve Iris’in yerinde olsaydınız ne yapardınız? sorularının cevabını yazmamız için :confused: O yüzden izleyen sonu için bir şey yazacaksa kendini tutsun.
Film mi. Güzeldi :slight_smile:

en son g.ı.joe 2 ye izlemiştim sanırım, aksiyon olarak çok güzel film beklenileni karşılıyo ve çizgifilmine bakıp çocuk filmi felan demeyin yani gerçekten güzel ve çok iyi bir yapım olmuş, 3.de geliyo seneye (yain umarım)

Oblivion tavsiye ederim.

kate winslet’in bu filmdeki evini çok seviyorum. tam bir ingiliz evi çok şirin :slight_smile: