En son hangi filmi izledin?

En son Mr. Bean’s Holiday’i izledim ve süperdi :smiley: Sevdiğim tür yani Seyahat tarzında olduğu için beğenerek izledim. Sıkıcı ya da durağan bulmadım. Aksine film gayet eğlenceliydi de, tavsiye ederim.

@“Aviendha” Kesinlikle çok şirinn bende çok beğendim hep özenirim o tarz evde yaşayanlara :slight_smile:

"The Prestige"i izledim, tavsiye ederim güzel bir film.

Mükemmell bir film gerçektenn izlemediğini bilseydim tavsiye ederdim ben sana izlemişsindir diye tahmin ediyordum hep.

The Box. Daha yeni bitti. Wuuu… :open_mouth:

Oblivion. Böyle alışılmadık bir senaryodan yararlanmaya çalışmadıkları için bilumum emektarla gurur duysam da devam filmi olmamasına içim yanmadı değil.

Lilja 4-Ever.
Rusçanın ve Oksana’nın güzelliğiyle bütünleşmiş film. Mekanlar kasvetliydi, senaryo kasvetliydi, kesinlikle çok hoştu.

Başrolünde Matt Damon’ın oynadığı Yeşil Bölge.

Savaş Tanrısı. Sonundaki mesaj güzeldi. Ayrıca varını yoğunu AK-47’ye yatıran yoksul ülke diktatörlerine de bayıldım. :smiley:

Güney Kore yapımı, Hatırlanacak Bir Anı’yı izledim. Çok ve güzeldi.

Ölüm Yarışı 3, o kadar da güzel değildi beklediğimi bulamadım :confused:

Celda 211. Hapishane adı altında her şeye ilgim vardır zaten, Celda 211’i baştan sevdim bu yüzden. Film çok güzeldi, özellikle hapisane isyanının başladığı sahneler çok hoştu. Tavsiye ederim.

Prometheus :smiley:

Kimin önerdiğini yazsana hain :stuck_out_tongue:

Hobbit(2.kez)

ondan önce de Mesrine 1 ve 2

İRON MAN 3 kusursuz bi film.tavsiye ederim.

David Lynch ile devam et bence en azından bir iki film daha…
Yönetmen normalde ressam, sanat eğitimi almış hemde tasarımcı ve filmlerinde de bu perspektifi kullanıyor.
Sembolik anlatımı ve psikanalitik incelemeleriyle dikkat çekiyor.
Yani ilgini çeker ve zaman kaybına yol açmaz @“nyx”

Swenney todd Flet sokagınn seytani berberi
gece sesleri(bsrol:Robin Williams,toni collette)
gizli pencere(johny depp)

Glory Road. Çok severim kendisini hany :wink:

children of men -tavsiye ederim

çok değişik,farklı bir filmdi böyle artık doğumlar mucize gibi görülüyor çok az bebek doğuyordu filmde
filmin adını son umut şeklinde çevirmeleri bana saçma gelmişti ama içerik olarak tutuyor