En son ne dinlediniz

James Vincent Mcmorrow - Wicked Game (GoT 6.sezon fragman şarkısı)

Ne zaman dinlesem aklıma Rhaegar-Lyanna + Dany-Jon geliyor :smiling_face_with_three_hearts: :pensive:

:pensive:

Harika bir ses ama ne yazık ki albümün diğer parçaları Türkiye’de açılmıyor, en azından Youtube’da bulamadım. Dinlemek isterseniz Spotify’da diğer parçalar var. Arama çubuğuna Rachael MacFarlane-Hayley Sings yazmanız yeterli.

Lil Wayne Bruno Mars Mirror

Michel Sardou’nun “Je Vole” sarkisinin “La Famille Bélier” filmindeki versiyonu. Seslendiren, Louane Emera; kendisi 2013’de Fransa’daki “The Voice” yarismasinin yari finaline kalmisti, 17 yasindaydi o zaman. Dinlemedigim (pek tarzim olmadigi için… iki üç sarkisi disinda) ama sesine hayran oldugum bir sanatçidir. Genç yasta çok zor seyler yasayan (“The Voice” yayimlanmadan hemen önce babasini, 2014’de ise onu yarismaya yazdiran annesini kaybetti) ama sapasaglam ayakta duran, yoluna saglam adimlarla devam eden, gelecek vaadeden (ki zaten epey popüler de su an) çok tatli, çok naif, hep gülümseyen bir kiz.

Neyse. Sevdigim, saygi duydugum insanlardan bahsetmeyi seviyorum iste…
Bu arada bu sarki, Louane’in versiyonu, sadece dinlenmez, ayni zamanda sahnesi de izlenmelidir, o yüzden filmden sahneyi ekledim. Film de çok güzel bu arada, tavsiye ederim, ben bu gece ikinci bir defa tekrar izledim ve yine aglatti (agir dram degil… çok güzel bir ailenin hikayesi).