En yetenekli savaşcı ?(ANKET)

En beğendiğiniz en yetenekli savaşcı hangisi sizce ?

Khal Drogo ama öldü be reis :smiley:

bu konuyu top 10 savaşçı diye bir konu var oda içine alabilir diye düşünüyorum belki kilitlerler yani ama yinede en sevdiğim ve en yeteneklisi khal dragoydu.

Anket hazır :slight_smile: Drogo Jon Ned arasındayım ben :slight_smile:

barristan nerde? Bu arada dog u hound olarak çeviremez misin?

+20 rep :smiley: oyumu Ned Starka verdim tamamıyla duygusal :slight_smile:

Anketi düzenlemeye çalısıyorum seçenekleri arttırmaya ama olmuyor 10 da kalıyor :S ?

Teşekkür ederim dostum :slight_smile: bendende sana artı +rep inceliğine karsılık olarak :smiley:

Listede hiç olmıyacak kişiler var gibi :smiley:

Mesela Jon Snow iyidir fakat bu listeye girecek düzeyde değil diye düşünüyorum

Listede, Barristan Selmy,Stannis Baratheon,Loras Tyrell vs olması gerekli

Jaqen’de olmamalı o savaşçıdan ziyade suikastci temiz iş yapar teke tek pek tercihi değil arkadan indirir

Benim tercihim Barristan Selmy,Jamie’nin ‘‘o bir ressam,sadece kırmızı kullanan bir ressam’’ sözü yeterli diye düşünüyorum ve geçmişde yaptıkları

Anketi düzenleyemıyorum malesef :frowning: fazla secenek eklemeye çalıstım 10 da kalıyor :S nasıl düzeltebilirim ?

Barristan bu listedekilerden cok daha ust bir konumda ayri oldugu icin eklemedin heralde onu :slight_smile:

Barristan’a oy vermek isterdim ama listede olmadığı için Ned :slight_smile:
özellikle Ned’in kılıcı Ice’a hayranım.

Drogo içlerinden en iyisi bana göre. 2. Olarakta Jamie LANNİSTER adamı sevmiyorsunuz diye hakkını yemeyin :smiley:

Dog’a kimse oy vermemiş hayret khal drogoyla onun arasında kalmıştım ama drogo daha ağır bastı

Tabi ki de Barristan Selmy şu yazdığınız listedekilerden kime sorsanız bu cevabı verirdi emin olun, Drogo da fenaydı şöyle diyelim Westerosta Selmy Drogo’nun yaşadığı topraklarda ismini hatırlayamadım orada da Drogo

Essos :slight_smile:

Malesef düzenlenmiyor dostum benim hatam eklememişim ama düzelmiyorda :slight_smile:

Brienne…

en çok 10 oluyor. değiştirmemi istediğiniz bir isim varsa değiştireyim barristan ile?

Robert yada dog olabilr henuz oy almamıslar ikiside

Drogo abi ötesi yok. Adam öldüğünde kendimden geçmiştim ya )’=