En yetenekli savaşcı ?(ANKET)

Bende çok üzülmüştüm bi ned e bir drogoya ikisi çok iyiydi

En önemli karakter Barristan Selmy yok…

Barristan diyorum. İkinci de Syrio Forel

Syrio Forel’i çıkardım dans hocası olduğu için yerine Barristan Selmy’i ekledim daha mantıklı oldu.
Syrio savaşçı değil sonuçta sadece öğretmen.

aslında jaqende olmaması lazım oda suikastci,

Evet haklısn aklınızda başka isim varsa ekleyebilirim.

3 oy almış bile :slight_smile:

Stannis Baratheon’da olmalı bence,savaşda en ön saflarda savaşıyor sur’a ilk çıkıyor vs,tam bir lider

Jon Snow bu listeye girecek düzeyde değil aslında :smiley: Jon varsa yarımel hayli hayli olmalı diye düşünüyorum

Jon a duygusal davrandım diyebilirim favorım oldugu için .d ama gece nöbetçiliğine gelenlerin arasında en iyisi oydu buda var :slight_smile:

gece nöbetcilerin artık itibarı kalmadı karıştırma onları :smiley:

Eskiden soylu insanlar yemin ederdi şimdi ise piçler,hırsızlar,sürgün edilen lordlar :smiley:

Ama kötü bir savaşçı değil genede :slight_smile: sonuçta o bir stark :slight_smile:

Elbette Cesur Barristan

Barristan Selmy.Herkes ona tapıyor.Ned stark.Jamie lannister dahil.

Barristan ve Khal Drogo yarışıyor. İkisi de Dany’e hizmet ediyor. Çok anlamlı.

Sence kim alır.? :smiley: Benım favorım jon onlardan iyi değil taibkide sadece favorım oldugu için ona verdim ama diğerlerinden birine verseydım drogo ya verirdm

Barristan yaşlanmış doğal olarak Khal Drogo alırdı. Gençliği olsa emin olamazdım.

Mesela dizinin ilk baslarında viserys dany e drogodan bahsediyordu hepsinden güçlü oldugunu ve dothrakilerin dovuste yenilenin sacını utanc kaynagı olsun diye kestilerini soyluyordu…Drogo nun sacı 1 metre vardı yanı aslında hiç kimseye yenılmeden eceliyle olmus oldu…oda buyuk bir savascı aslında

Stannis olsaydı ona oy verirdim tamamen duygusal :smiley:

duygusala gore bende jon a verdim ama gercekleri goz onune alırsak drogoya verirdim :smiley:

Drogo aslandı , yiğitti , favori savaşcımdı ammavelakin öldü. Ne diyelim

Son bölümde umut ettim dany kapıdan drogoyla cıkarmı diye ama umut işte :slight_smile: yazarımızın işi bellimi olur yapar bir süpriz.