En yetenekli savaşcı ?(ANKET)

Maziyi hatırlayın deyip oyumu Ser Barristan dan yana kullandım.

Dog nedir koptum :smiley: hound olmasin o?

Anket şıkkı ise tabiki Barristan the bold

Arthur Dayne’siz ankete anket demem. Bu listede seçmem gerekirse Ser Barristan.

Bir Arthur Dayne bi de Bruce Wayne, eklersen sevinirim…

GRRM bir roportajinda soylemisti ; “Arthur Dayne ve Barristan normal kiliclar ile kapisirlarsa esit seviyedeler ancak Dawn Arthur un elinde olursa Arthur alir” gibi bi aciklamasi var. Yani anketin sonucu cok acik.

Edit : oha ankette jon var hahahah

Hangi kafayla işaretledim bilmiyorum ama Jaqen demişim önceden .s

Neyse efendim, Arthur Dayne ile Gerold Hightower arasında kaldım… Niye kimse demiyor Gerold Hightower’ı :(( varsa yoksa arthur :frowning:

Ah, Jaime’nin eli kesilmeyeydi de onu da Arthur, Gerold, Barristan ile bir tutsaydık …
Neyse, böyle de adamsın sen ^^

Jaime’nin kendisi bile Barristan ile kendini bir tutmuyor. Siz nasil tutuyosunuz :slight_smile:

Yetenek başka bir şey iyi olmak başka bir şey :smiley: Mesela Fenerbahçede Stoch daha yetenekli bir adam ama Emenike daha büyük topçu :smiley: Bilmem anlatabildim mi :smiley: o bakımdan Meereen’in çukur dövüşçüleri falan başı çekebilirler yetenek konusunda.

Elbette Jaime’nin elinin kesilmeden önceki son haliyle Barristan’ı bir tutmaktan bahsetmiyorum. Jaime’nin yaşı gençti, 33 yaşındaydı ve Barristan Selmy gibi bir adamın seviyesine erişebilmek için yeteri kadar zamanı rahatlıkla bulabilirdi.

arthur dayne hepsine tek atar sizin Jaimei gerold hightower,arthur dayne ve oswell whent harcar yenemiyeceği adamlar bunlar.

Roose Bolton hepsini döver bence Leonidas haksızlık ediyorsun

roose askeri konularda başarılı biz burada özünde en yetenekli katil kim onu tartışıyoruz

dog ne la :wink: hound mu ? :tongue:

Hepsi it sonuçta çok şey etmemek lazım

Askeri konuda tek başarısı ispatlanmadı. Diplomatik konularda başarılı desen anlarım @leonidas

bence boltonların strateji konusunda hatrı sayılır bir zekaları var seni bilmem savaşçı değiller ama iyi kumandanlar moat,kışyarı ve harrenhal bunun kanıtıdır bence

Harrenhalı başarıdan sayma 3-5 beş çapulcuya karşı aldılar. Ama sinsilikle aldıkları Moat ve Kışyarı iyidir. Ve sinsilikle kazandıkları Kuzey Muhafızı unvanı da. Ama karşılarında adam gibi bir ordu ve komutan olunca yani er meydanında olunca sinsilik pek sökmez. Kışyarı ve Moatı normal şekilde de alırlardı ama 200 adamları felan ölürdü kayıpsız aldılar. 200 adam da az değil tabi :slight_smile:

ben kumandanlık ve zeka bakımından boltonlar üstün diyorum o 3-5 çapulcu aslında tecrübeli katiller cemiyeti yoksa roose ve ramsey hiç iyi savaşçı değiller onlar kumandan olarak iyiler savaşçı olarak değiller.

Robert warhammerıynan kafalarına kafalarına vurur. KONU KİLİT!

John Snow

Yetenekten bahsediyoruz tabiki de Jaime Lannister.Adam savasci olmak icin dogmus.