Ensest Targaryen Soyu

Tyrion ile Cersei konuşurken Cersei targaryenler birbirleri ile evleniyorlar dedi.Sonra tyrion’da targaryenler deliydi ama öyle değil mi ‘’ demişti.Bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz ?

Akraba evliliğinin sonucu bu işte. :slight_smile:

Çok mantıklı. Eğer kanlarındaki saflık bozulsaydı ejderhaları kontrol edemeyebilirlerdi.

Bizim dünyamızda ensestten doğan bebeklerin genetik sorunları olur Buz ve Ateşin dünyasında ise deli oluyor :open_mouth:

:slight_smile: ben tam olarak inanmak istemiyorum . Daenerys hatırlarsanız ilk bölümde Çıplak banyoya girme sahnesinde Viserys ona artık tam kız oldun demiş ve göğsünü ellemişti . Daenerys soyunun ensest olduğunu biliyosa buna bi tepki yapması gerekmez miydi . Yada böyle şeyler normal mi :slight_smile:

Dany biliyor zaten 0.o
Senin hatlar karışmış xd

Yok bunlar denemiş önceden deney falan yapmışlar :smiley: Sonuçlarını biliyorlar yani :smiley:

bunu bilmeyen yok zaten daha bi dikkatli olsan hep onla evlenecek zannederek büyüyordu felan…

biraz devrik cümle oldu anla :slight_smile:

Tmm k.b :smiley:

Joffrey’de deli kraldı ama neyse ki fazla sürmedi ömrü :smiley:

Misirfa firavunlarda soylarinin saf kalmasi icin kardesleriyle evlenmislerir

Viserion spoiler kullansana kardeşim . Ben sen biliyoruz da bilmeyenlerde var dediğini.

Tamamen saf Targaryen kanını -dolayısıyla soyunu- korumak için yapılmış bir davranış. Kesinlikle mantıklı buluyorum.

Ayıp ediyon…

Ejderhaları kontrol etmek için kanlarını saf tutmak zorundalar bu yüzden kardeşi kardeşle, kuzeni kuzenle, amca, hala, teyze ve dayıları yeğenleriyle evlendirdiler.Bunun sonucunda Targaryenların yarısı dahi yarısı deli oldu.Bir deli yüzünden de taht’ı kaybettiler.