Eşcinsel Karakterler

Bir karakterin eşcinsel veya Ensest olması sizi o karakterden soğutuyor mu ?

Yıııh kavga çıkacak.

sabahlayalım diyorsun yani Sayın Dehşet Kalesi Lordu

Hayır ama Renly’le Loras’ın Tv sersindeki sahnelerinde fena derecede tiksinmiştim.

Cersei için mi bu başlık renly için mi ehe , kehe. Bu konuları tartışmıştık daha önce bknz ; Tık

Bu kısımları okumak sana epeyçe iyi açıklama olanağı sağlar.

Hayır. Hangi karakterin hangi karakterle seviştiği veya sevişmek istediği beni pek enterese etmiyor. Kimseyi de etmemeli diye düşünüyorum. Ama ensestse ensest, biraz açık sözlü olmak lazım. Robert’i kandırmalar falan, hoş olmayan şeyler bunlar.

Eşcinsellik hayır ama ensest çok fazla tiksindirir.

Ensest ve ya eşcinsel olması beni o karakterden soğutmaz Ensest olsa da Dany’yi severim Renly ve Loras’ın eşcinsel olmasına saygı duyarım ama şahsen Renly eşcinsel olmasaydı daha çok severdim onu diye düşünüyorum.

Eşcinsellik ile ensesti aynı kefeye koymak mantıklı sence?

Sadece Karakterden Soğutur mu diye sordum Eşcinsellik Nedir diye sormadım ya ensestlik Aynı kefeye koymak mantıklı çünkü 2 side cinsel sapkınlık yani hele ensestlik çok kötü :slight_smile: beni eşcinsel karakterler daha çok tiksindiriyor açıkcası

Birşey sölicem ama ban yerim boşver :smiley:

“eşcinsel olması sizi karakterden soğutur mu?” -bu sorunun cevabı yok…
dizide yayınlanan cinsel ilişki sahnesiyle uzaktan yakından alakası yok bu sorunun, şimdi ben tutup Eddard ve Catelyn karı kocanın ilişki durumlarını nasıl karşılıyorsunuz diye sorup başlık açsam bana “ulan işin mi yok” dersiniz çünkü bu durum nötrdür. Bize pozitif veya negatif bir etkisi yoktur. Renly ve Loras da öyledir…

Ben karakterlerin cinsel tercihlerinden daha çok yaptıklarına bakarım. tabi ki ensest biraz hoş durmuyor ama kimse de bana gelip kitapta jaime-cersei sahneleri çok itici demesin. yemezler.
Böyle gizli kaçamaklar ve onların ortaya çıkması benim hoşuma gidiyor şahsen eşcinsel olsun biseksüel olsun o yüzden martell’arı bekliyorum :smiley:

Aynen katılıyorum.Ama dizide Renly’nin tipine de hiç eşcinsellik yakışmıyor.

"Kandırmacalar"
bu varya bu yorum en önemli şeylerden birisi, forumda Jaime Cersei Tyrion kardeşlerin bulunduğu tartışmaların tamamı veya çok büyük çoğunluğu karakterlerin; aslında özünde iyi olduğu, kötü gibi görünen yanlarının aslında bir nedeni olduğu gibi temel cümlelere dayandırılmış(ben dahil). Halbuki onlar Joffrey hakkında diyara yalan söylüyorlar. Daha büyük bir yalan var mıdır? Yalan nedir? Lannister nedir? Diyar nedir? 7 Krallığın Lord ve aileleri ile birlikte halkın güvenliği kimdedir? Bu yalan hangi savaşlara yol açıp, kaç kişinin ölümüne sebep olmuştur? Ensest ilişki varlığı söz konusu olmuşken yani bu kadarıyla bile büyük skandalken o ensestin koca bir ülkeye Kral oldurtulması durumu kaça katlar ?

Bu yorumla bu konu bitmiştir. Tartışmaya bile gerek görmüyorum.

Ensest çok adrenalin dolu bir olay aslında.Kız kardeşini aklında büyütüyosun iyice hayal ediyosun ediyosun ediyosun sonra onunla yanlız kalmak için fırsat kolluyosun sonra kollarına geldiğinde hayal edemiyorum hiç kimseye görünmeme çabaları Jaime’yi anlamaya çalışın.

Nasıl ensest ile aynı şekilde değerlendirirsin .s

Rahatsızsın sen.

Yuh Jaime ile Cersei’yi liseli yaptın. Adamların farklı bir fantezisi var. Hem olayda o değil ayrıca.