Eski Şehir açıklarındaki batan dargemi kimin olabilir?(Spoiler)

Xhondo, sığlıktaki yarı batık dargemiyi gösterdi.Geminin kıç tarafından, bir sancaktan arda kalanlar sarkıyordu; isli ve lime lime.Sancağın üstünde, Sam’in daha önce hiç görmediği bir arma vardı: İki karga tarafından taşınan demir bir tacın altında, siyah gözbebekli kırmızı bir göz.Sam, Xhondo’ya, “Bu kimin arması?” diye sordu.Xhondo sadece omuz silkti.

Samwell Tarly’nin görüğü sancak bana Euron Greyjoy’un sancağını anımsattı.Sizce sancak kimin olabilir?

Euron’un sancağı tabiki.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Batan gemideki sancak Euron’un kişisel sancağıysa o zaman Euron is dead!

Sadece kendi gemisinde dalgalanmiyordur bence -.-

bence tüm gemilerde olan bi sancak.euron batar mı yaa :smiley: :smiley:

Euron’un ölmesi serinin selameti açısından çok iyi olur ama…ölmemiştir bence.

benim bildiğim gemilerin hepsinde sancak bulunmaz.kral sancagı kralın gemisindedir.diğerleri takip eder.forsları ve kendi flamaları vardır.

Ama Euron oralara sadece ana saldırı dalgası ile gider ki ana saldırı dalgasına Hightowerlar tek baslarına karsi koyamazlar. Koysalar bile sehirde duyulur bu.

Benim bildiğim Euron bu sancağı sadece kendi gemisinde kullanıyor.Diğer gemilerde Kraken’lı sancak var.

Eurondan öyle kolay kurtulamayacağız. Aslında Kraken Flaması olması lazım ama Euron kendi sembolünü asmayı seviyordur belki. Stannisin yanan kalbi gibi değiştirmek istiyor olabilir hanesinin bayraklarını.

Sende haklı olabilirsin fakat Stannis’in yanan kalbinde en azından geyik var.Euron’da kraken bile yok.

Euronla Stannis karşılaştırılmaz bile.

Şahsi arması çünkü :’((

Euron değildir bence . Onun sancağını taşıyan yağmacılardır . Euronu kişiliğinden dolayı biraz sevmiyorum ama iyi bir komutan iyi bir lider bence . Victarion’u seviyorum ama ondan da iyi bir lider olmaz . Greyjoyların demir tahta oturması için Euron gerekli