Euron Greyjoy

ya o diziyi bende izliyorum orada king adamda bu role gitmez çok çocuksu bir yuzu var bu rolün adamında tywin karizması olmalı aynı zamanda yüzhatları deliliğe psikopatlıgıa uygun olmalı:)

Yazıya kitapta neler yapmış onları da ekledim :slight_smile:

Euron greyjoy şimdi starklarla düşman mı abisi düşmandı ondan sordum

Euron deli. Yani Demir Adamlar’a dahi düşman. Sadece kendi çıkarını düşünen birisi Euron. Fakat evet, kendini Kuzey’in ve Demir Adalar’ın Kralı ilan ettiği için tüm Kuzey’e düşman.

Merak ediyorum mrakımı giderdiniz teşekkür ederim.

Yara bu olduysa

Euron bu olur

Yara değil Asha gerçek adı. Telafuzu basit kaçtığı için dizide Yara diye geçiyor. Ayrıca katılıyorum. Asha’yı daha zayıf ve sert bir tip ile bekliyordum. Fakat ne yazık ki piyasa da öyle oyuncu yok.

Ama orada Euron’un genç hali resmedilmiş. Şuan biraz daha yaşlı olması lazım ama aşırı seksi olmazsa sorarım ben cast sorumlusuna!

Gerçek ismi Asha ancak telefuzu basit kaçtığı için değil yabanıl Osha ile karıştırılmasın diye Yara yapıldı.

bence de seksi olmalı.ben erkeğim ama içimde birşeyler hissettim resmi görünce :smiley: gizli biseksüelim herhalde

hakkaten asha nın temsili fotolarıyla, şimdi ki… ıyyk :tongue:

Euron’un ilgilendigi yön Kuzey degil güney

lannisterlar mı?

Bütün yönler :smiley: Westeros’u istiyor adam.

Nedense çok severim Euron’u :smiley:

Ben de :slight_smile:

Sen varya çok betersin :smiley: @snow

Sağlam karakter,hafif tırsıyorum ben. Damphair’in çocukluğunu hatırlarken dediği bir laf vardı dikkat eden var mı? Küçükken kaldığı odanın kapısı gıcırtıyla açılır ve Euron içeri girer. Bunu okuduğumda Euron’un sadist işkenceler çektirdiğini düşünmüştü kardeşlerine,internette Damphair’i taciz etmiş olabileceğini söyleyen teoriler var.

Ayy bari güzel birini bulamamış mı taciz etmeye >.<
Ensest her yerde King’s Landing ile sınırlı değil :smiley:

Euron adam degil,ilk denemede gebermeli