Euron Greyjoy

Euron bana kendi içinde iyi bir insan saklıyor gibi geliyor… İçinde, kalbinde bir yerlerde bir kahramanlık, bir iyilik olduğunu biliyorum!

hiç heveslenme dostum euron tam bir pislik :smiley:

Biliyorum icraatlarından, ama içinde bir yerde iyi bir insan var. ^^

Ne kadar dağ taş gibi bir adam olsada, adam psikopat D:

Tyrellere saldırdıgı için seviyorum

4 veya 5. kitapda bu adamın bir bölümü var mı ? Yoksa yanındakilerin gözünden mi , anlatılıyor ?

Ama abisini karısına tecavüz ettiginden sevmem

o olayı bende sevmiyorum.Victorian Euron’u öldürüyorduda Balon elinden aldı.Ardından sürgüne gönderdi.Ayrıca Euron Victorian’dan büyük diye biliyorum

Karıştırmış olabilirim özür dilerim.

Irkçılığa hayır !!1! :smiley:

Euron ve Balon hariç diğer tüm Greyjoylar PoV oluyor.

benim en nefret ettigim soy tyrell soyudur.Şimdi küfür etsem iftara kadar yolu var :slight_smile:

Zamanında çok fena koymuşlar :smiley:

Zamanında fena koydukları için mi çiçeklerin lordu alıyordu taksit taksit geri

Neyi ? Azcık çıtlat bir şey anlamadım :smiley: ona göre cevap vermem

Renlyiyle Loras arasındaki muhabbetden bahsediyorum

Yaaani ? Nolmuş Loras ve Renly’e :D. Tyrell+Baratheon yenilmezdiler ancak mal Stannis’te bir gram akıl olsa zaten öldürüceği adamı şehri aldıktan sonra öldürürdü :smiley: Tyrellere dönek falan diyorlar ama Renly ölene kadar sadıktılar ve bir gram aklınız varsa Lannisterlara döneklik edersin zaten bence gayette iyi ettiler attıkları iftiraya gelince yapılması gerekeni yaptılar.

Vee ister gay olsun ya da başka bir şey Renly ve Loras tüüm kitap boyunca gördüğüm gerçek aşklardan biriydi.

Bu da tüm saldırılara cevap olsun :smiley:

Cevap veremediler :stuck_out_tongue:

Diyosun :slight_smile: Madem öyle bu adam gider :smiley: hadi kendinize iyi bakın uyumam lazım :slight_smile:

Geyik uyur çiçek uyumaz :stuck_out_tongue:

sdjahsdaasd asd:D uyuyakalmışım boynuzları klavyeye çarptım :smiley:

Bu iyiydi :cool: