Euron Greyjoy

Theon basa gecemezse greyjoylari eski hallerine getirecegine emin oldugum rapper abimiz

Kuzey ve Demir Adaları kralı mı? Kuzey’imi ele geçirdi?

2 tane kale aldı ya onu diyorlar :smiley:

Serinin tartışmasız en cool karakterlerinden biri, hiç ölmesin mümkünse. :cool:

Euron Greyjoy’un gezmediği tek yerin duvarın ötesi olduğunu söylüyorlar.Onun dışında her yeri görmüş adam. :slight_smile:

Bu adam bir ilah. :stuck_out_tongue:
Greyjoylarda beni etkileyen ilk şahıs. Umarım Tully’leri yok eder.

Euron’un şu an için Tully’lerde gözü yok. Nehir Toprakları zaten rezil durumda yağmaya uygun değil. O çok daha sağlam bir düşmanla oynamayı seçti.

Garlan Highgarden’a dönmüştü değil mi? Euron’un Highgarden’a çıkmasını ve karşılaşmalarını bekliyorum.

euron en irz dusmani hanenin en pislik adamidir bence o_O Theon ile daha iyi geliyor hundan

ama balon un karisina kayma olayindan sonra biraz sempatimi kazanmadi degil

Balon degil Victarionun karisina. Balon her zaman en kuvvetli, en korkusuz delikanli Greyjoymus. Euron’un bile “gozu” yemez Balona boyle birsey yapmaya.

Balon iyiydi be!

sonu ne olacak acaba? butun greyjoylara olum :)))

Oha bu adam çok sexi yaa :))

Euron durdurabilecek iki adam var biri kardeşi Victarion diğeri de Westeros’taki en büyük denizci Stannis

Sonu Victarion’dan olmalı bence, hem eşinin intikamını kendi elleriyle almış olurdu hem de fena dramatik olurdu bu Victarion hakikaten serideki en sağlam adamlardan.

reyiz seni sevmeyen ölsün :smiley:

Bu mantık nedir ya?Victarion Greyjoy gibi adamın özü varken bu mantığı kabul etmiyorum.

bu abinin casting’ini ben de çok merak ediyorum… benim aklımda da Callum Blue var ama…

o kadar dedim içimden “bu adam iç gıcıklayıcı derecede yakışıklı”. bir resimle içimdeki hayranlık dehşete dönüştü. bu kim ya?