Euron Greyjoy

İnternette gördüğüm bir Euron resmi. Normal bir korsanı fotoşok ile Euron’laştırmışlar galiba. :smiley: Bana çok uygun gibi geldi. Ayrıca Asha’yı gördükten sonra Euron’u da fazla yakışıklı bekleme derim. :smiley:

bu ouyuncu da sağlam… Mads Mikkelsen

Kargaların ziyafeti Kısım I

Offf Kargagöz’ün kral seçilişi çok havalıydı, konuşması çok iyiydi. Çok pis gaza geldim :slight_smile:

çok seksi ve karizmatik bir amca.lakin çok kötü olduğundan pek sevemiyorum kendisini.

Ah şöyle bir Arbor, Eski Şehir, Yüksek Bahçe taraflarından yarsalar da Kral Toprakları’na kadar süpürseler ne güzel olurdu. Lannisterları indirseler yeter bana.

Aslında pek bir şey yapmalarına gerek kalmayacak gibi; diyar birbirini kıracak zaten, yapılacak en mantıklı hareket beklemek olmalıydı…

O yumurtayı atmayacaktı şimdi daenerys’nin peşinden koşar.

Ne yumurtası?

kendisinin bir ejderha yumurtasına sahip olduğu ve sinirliyken denize attığı iddia ediliyor

tahtta bir greyjoy görmek istemiyorum…

+1

Tahtta kötü bir Lannister ve ya Bolton ve ya Tyrell ve ya Tully görmektense iyi bir Greyjoy; belki Buharsaçlı’yı hatta belki de Greyjoy olmasa da başka bir demirdoğumlu olan Okuyucu’yu pekala görmek isterim…

Tyrell ve Tullylerin kötü olduğunu kim söyledi -,-

Bu arada Okuyucu bir Greyjoy değil ve Buharsaçlı bir rahip xd

Söylediğim her şeyin yanlış anlaşılmasından ve çarpıtılmasından sıkıldım artık. Tyrelller ve Tullyler kötüdür demiyorum, kötü olan bir Tyrell ve ya Tully diyorum. Her hanede iyiler ve kötüler vardır. Buharsaçlı bir rahipse ne olmuş? Her şey mümkün. Mümkün olmayan tek şey Okuyucu’nun Greyjoy olması ki onu yanlış yazmışım. Yanlışlarımı, hatalarımı düzeltin eyvallah da söylediğim her şeye düzgün bir sebebiniz yoksa zayıf itirazlarla karşılık da vermeyin, lütfen.

euron; evlat olsan eldiven takar oyle oksarım basını

Burdaki resimdekinin aksine dizide muhtemelen sarışın bir oyuncu tarafından cast edilecek olan karakter.

sarışın euron mu olurmuş ya :sad: gerçi asha’yı öyle bir kız oynadıktan sonra her şeyi beklerim ben artık.ne alakası var demeyin lütfen.çok içlenmişim demek ki.

yapımcıların işgüzarlığı işte napıcaksın.ama bütün greyjoyları sarışın seçtiler euronu da esmer yaparlarsa cidden komik olur.

evet sen de doğru diyorsun.neyse artık…

buhar saçlı inançsız birinin kral olmasını kabullenmedi ve onu devirmek için çalışmalara başladı devamınıda bekleyeceğiz