Euron Greyjoy

bu abiyi Richard Armitage oynasın aga… daha önce bir sürü adayım vardı Euron için; Callum Blue, Tommy Flanagan, Mads Mikkelsen, James Frain… ama The Hobbit’i izledikten sonra Richard reyis’den başkasını düşünemiyorum… :smiley:

mesela yazın Ramsay Bolton için Cillian Murphy’nin baya propagandasını yapmıştım… olmadı! :frowning: aynı şeyi bu sene Victarion için Ryan Hurst, Euron için de Richard Armitage’e yapıcam… :smiley: :smiley: :smiley:

Aslında çok yakışır Richard Armitage ama @“Jojen Reed” in dediği gibi sarışın yapacaklar bencede.

kumral olabilir ama sarışın asla… hem diğer Greyjoylar da o kadar da sarışın değil yani… bence öyle bir şey olmaz…

euron abimiz silah olarak ne kullanıyor peki ?

@Elbros büyücüleri !! :frowning:
Gemileri. Ne bileyim ben, kılıç işte xP

ahaha güzel cevap :smiley:

Kesinlikle muhteşem bir karakter,umarım dizide mahvetmezler Asha’yı mahvettikleri gibi…

Cast olarak Kıvanç Tatlıtuğ oynarsa şaşırmam .

asdgfds… Euron için çok genç ama… :smiley: 40’lı yaşlarının başında bi adam lazım Euron için… :smiley:

aynen

Abi , Theon ve Asha ya bakarsak normal bile olur zaten Kıvanç Behlül rolünde yengelerini götürmeye alışkın çok zorluk çekmez . :cool:

Çok çılgınlı bir adam.Değişik bir karakter.

Ama seksi.Evet :smiley:

Bu tarz adamlar kitaplarda tutulmazlar ama sinemada peşlerinden çok sürüklerler.
Euron is Coming diyorum bende… :stuck_out_tongue: Her ne kadar Aeron ve Victarion’u daha çok sevsem de.

Victarion’un demir yumruklarından payını almışlığı vardır :smiley:

Değişik bir adam ama seriye farklı bir hava kazandırdığı da gerçek…

Tv serisinde istedikleri kadar çekici ve karizmatik yapsınlar beş para etmez bir karakter. Bir özgürlük türküsü tutturmuşsunuz peşinden gittiğiniz adama bakın ey Demir Adalar halkı !

Ecelinin Victarion’un elinden olacağını düşünüyorum daha doğrusu umuyorum. Victarion’un intikamını, yıllardır içinde tuttuğu öfkesini acısını nasıl epik bi sahne ile Euron’dan çıkarabileceğini düşünmek, GRRM’nin o tasvirini hayal etmek bile yetiyor.

kitaptaki tasviri ayrı, çizimleri ayrı itici (bakın karakterine değinmiyorum bile :P). seksi ve çekici bulunmasını anlamıyorum bende bi sorun var sanırım :confused:

Meymenetsiz bir tip işte. Vic buna az bile yapmış. Balon olmasa…

Rüyamda gördüm Euron Stannis’i öldürüyordu lan :frowning:

Ötekiler alsın Euronu.