Euron Greyjoy

saol özellikle seçtim bu nicki ;D

alan van sprang olurmu?The tudorsta iyi rol yapyordu

James Purefoy, Jason Isaacs, Mads Mikkelsen, Tommy Flanagan… bunlar mükemmel Euron Greyjoy olabilecek adamlar… umarım bunlardan biri olur…

Bu karakterle Victorian’ı birleştirecekler gibime geliyor ama inşallah öyle bir durum olmaz.

öyle bi şey yok… biri kral, diğeri POV karakter… diğer yok edilen ve ya birleştirilen karakterlerle karıştırma… bu karakterler çok daha önemli…

Euron Kral olan bir karakter ama seride az görünüyor. Victorian’ı kral yapabilirler. Cast masrafından kaçınmak için.

cast masrafının da bi adabı vardır yani… seri boyunca görünmemiş ya da çok az görünmüş Tyrell biraderleri silebilirler, ya da sülük olayı dışınd pek bi olayı olmayan Edric Storm’u Gendry’i bağlayabilirler… lakin bi kralı yok edemezler!!! hele ki bahsedilen karakterin geçmişi olsun, şahsına munasır kişiliği olsun, Victarion’la olan münasebeti olsun; buna el vermez… yani unut bu düşündüklerini!!!

@“Victarion Greyjoy” Tamamen katılıyorum.

Bende senin düşündüğün gibi olmasını isterim de yapımcıların sağı solu belli olmuyor. Euron ve Victorian’ın ikiside cast edilse bile birine 2. 3. sınıf bir oyuncu verirler…

Şu kalan iki kitapda Aeron pek bişey yapmayacaksa onu silebilirler. Euron ve Victarion olmalı…

5.kitabı okuyan ve bu euron’un sinsi bir planımı var diye kuşkulananlara gelsin ^^.

Euron greyjoy nasıl Victorion’a güvenip ejderha borusunu ona verip dany’i alması için yolladı anlayamadım… Kitapta baya zeki görüntüsü vardi bir şekilde işini sağlama almış olmalı yoksa hayallarine VİC. konabilir.

euron u sevmiyodum ama kitabı okuyunca sever gibimi oldum ne :smiley:

adam son derece pisliğin teki… ama seviyorum bu pezoyu niyeyse… niye sevdiğimi ben de bilmiyorum aslında… abi bi kere serinin açık ara en karizma adamıdır gözümdü, o sinsi duruşu, o gizemliliği flan çekiyo adamı ister istemez… kardeşlerine nazaran baya akıllı biri de… yaptığı hiç bi şeyi desteklemem ama severim… :smiley:

Seride birkaç tane epik karakter var.Euron Greyjoy da bunlardan biri.Ulan adam Valyria’ya gitmiş la.Sağ çıkmış la Tüten Deniz’den.Enteresan bir şekilde bu adamın bi ilgi çekiciliği var.Aşırı karizmatik de bir adam.

Greyjoyları severim.Bu adam bambaşka.

Serideki en karizma karakter olduğunu düşünüyorum. Dördüncü kitapta kral şürasında hayran oldum kendisine. Kral Euron diye bağırırlarken yalnız olsam gaza gelip ben de Kral Euron diye bağıracaktım az daha. Beşinci kitaptaki planı da

Victarion’u boruyla birlikte donanmasıyla Daenarys’i bulmaya gönderirken amaç aslında Vic’ten kurtulmak. Muhtemelen Euron Vic’in Daenerys’i ve ejderhaları kendi için alacağını hesapladı ve borunun yan etkisini söylemedi. Boruyu çalan ölüyor ve ejderhalar borunun “gerçek” sahibi kimse ona gidiyor. Vic boruyu çalarsa hem Vic’ten kurtulur kem de ejderhalar bedavadan ona gelir. Vic çalmasa bile ejderhalar yine kendisine geleceği için Victarion avcunu yalar.

süper olduğunu düşünüyorum ama bence o plan bozulacak. Seride gri olmadığını düşündüğüm çok az karakterlerden biri kendisi bu arada.

vic boruyu çalana ne olduğunu biliyor ve ejderhalar nasıl euron’a gelebilir onu çözemedim :s

O kısımları ben de pek anlamadım ama Moqorro’nun ejderhalar borunun asıl sahibine gelir demesinden öyle bir şeyler çıkardım. Asıl sahip de Euron olduğu için… Yarın o bölümü tekrar okuyup daha bir anlamaya çalışayım ben ya şimdi ben de şüpheye düştüm.:confused:

Az önce ablamdan boğulan insanların dudaklarının mavi olduğunu öğrendim. Dany rüyasında mavi dudaklı, soğuk tenli bir adamla şey yaptığını gördü. Boğulmuş adam soğukta olur sdfsdf
Euron’un dudakları hem gerçek anlamda hem de Greyjoy, doğal olarak, boğulduğu için mavi. Yani Dany ve Euron evlenecek mi? Tecavüz mü :0 Ama GRRM tecavüz povu yazmam demiş, off-screen olabilir belki. Evlilik daha uygun gibi. Evet.

Yani olaya mavi dudak açısından bakarsak bu Coldhand bey de olabilir. Kendisi iliklerine kadar ölüdür. Kuvvetle muhtemel dolgun bal dudakları da koyu siyahımsı mavidir. Ovv dehşete kapılırım bu olursa ^^

Bu adam hakkında birşey okurken, veya direk bu adamı okurken aklıma hep mads mikkelsen geliyor.
umarım, umarım ve de umarım bu karakteri mads oynar. baskası gelemiyor aklıma ya. dua edicem yeminle ya.