Euron Greyjoy

Le Chiffre…

Zerre sevmiyorum. Açıkcası bana pekte karizma gelmiyor

Mads Mikkelsen oynarsa harbiden Euron sempatisi başlar gözümde. Normalde hiç sevmem ama Mads reyiz varsa gözüm kapalı basarım mühürü.

Onu bunu geçtimde adam bildiğin best model of westeros

greyjoy hanesini başlı başına severim zaten ve tam bir euron destekçisiyim, dizide karakteri nasıl ele alacaklarını çok merak ediyorum ama castingi hiç beğenmedim umarım düşündüğümden iyi olmuştur. ayrıca diziye göre fiziki olarak theon, euron amcasına çekmiş resmen

Greyjoylari baya sempati duyuyorum. Starklardan sonra tabi. Benim için Victarion 1. Euron 2. Sırada

Büyük ihtimal bir Kraken olarak warg bu adam. En az Ak Gezenler kadar zarar verecek diyara…

Gece Kralının güneydeki bayiliği rusyanın sıcak denizlere inme politikası gibi bunlarda, surun güneyine geçmeye çalışıyorlar haa bu euron da zaten deli tizmişn birisi yanı bu adam akıllı bişey olsa tayfasının dilini kesmez, kardeşini öldürmezdi. gel gelelimki izdivaça talip miyim evet uygundur diziye yeni manyakların ihtiyacı var öyle Qburn falan işe almayla olmuyor Cersie ayarında manyak lazım yoksa sarmaz

Hiç sevmedim bu artisti. Boş balon… Devrimci Yara ve Theon kardeşleri boş sözlerle ezdi geçti. Boş hayalleri var. Tez zamanda geberesice. İnşallah Daenarys ile evlenirsinde kan büyüsüne maruz kalırsın, yastıkla boğulursun, bitkisel hayata geçersin, meydanlarda şişlenirsin vs…

( Dizi takipçisiyim )

Bir hata var Aerys değil Aeron olacak .O sözü söyleyen de Victarion değil Baelor Blacktyde. Eline sağlık bu arada.

Kendisinin kitapta sahip olduğu karizmanın %1 i bile dizideki halinde yoktur.
1.Euron herkesin ortasın demir doğumlulara krallarını öldürdüğünü söyleyecek kadar salak değil.Aynı zamanda demir doğumlularda krallarını öldüren bir kişiyi kabullenecek bir karakterde değil.
2.Euron ve demir doğumlularda demir donanmayı Yara’ya ve Theon’a kaptıracak göz yok.
Daha başka şeylerde yazılabilir.

Kitapta Varys,Petyr ve Tyrion kadar zeki, yakışıklı, kurnaz, deli anlatılmasına rağmen dizide çük şakalarından ileriye gidememiş yani ‘‘işlenememiş’’ bir karakterdir kendisi :((

Ben Euron’ un deccalın buz ve ateşin şarkısı evrenindeki yansıması olduğunu düşünüyorum. En son 6. Kitaptan yayınlanan Aeron Greyjoy pov unda gördüğü rüyalardan yola çıktım.
1-sağ gözü kör
2- tanrılık idda ediyor
3- bütün dinleri yok ediyor.(Buhar saçlının rüyasında)
4- insanları çok kolay etkileyip kitleleri peşinden sürüklüyor
5- doğaüstü yetenekleri var.
6- bu daha gerçekleşmedi ama benim tahminim gerçekleşecek, ölüleri diriltebilir.
Bizim bildiğimiz deccal bu. Martin amca bu karakteri oluştururken semavi dinlerde geçen kötülüğün vücut bulmuş hali deccal dan ilham almış olabilir.

Bu abinin valyrian çeliği zırhı, baltası falan varmıs bu ne kadar doğru bilen varmı ?

Kış rüzgarlarının yayımlanan bölümlerinde valyrian çeliği zırh giydiği görülmüştür. Sur kuzeyden değilde güneyden yıkılırsa bu adamın sayesindedir ve yakında ejderhaların babası olacaktır :slight_smile:

Bende öyle tahmin ediyorum. Yukarıda 6 ay önce söylediğim gibi bu evrenin deccali Euron. GRRM saf kötü veya iyi karakter oluşturmamaya özen göstermiş ama bu adam kötülerin en kötüsü saf kötü olmuş. Ejderha borusu dizide hiç gösterilmedi, bu sezon sürpriz olarak göreceğiz.

Dizide eurona pek değer vermiyorlar ejderha borusunu işlemezler tahminimce benim asıl merak ettiğim bu adam mal, mülk, demir taht peşinde olan biri değil tanrı olmak istiyor, oldtownu basmaya gitti. Sam hisara giderken joramun borusunu da götürdü eğer euron bu boruyu alıp gece kralıyla da anlaşma yapıp suru güneyden yıkarsa azor ahai falan bu adamı durduramaz :slight_smile:

Kış borusunun sahte olduğu ortaya çıktı. Stannis boruyu yaktırdı. Sam’in götürdüğü boruyu hiç hatırlamıyorum.
Euron’un borusu Ejderhaları kontrol etmek için kullanılıyor.

Mance heryerde bu boruyu aradı ama bulamadı sonra sam hayaletin bulduğu pelerin içinde ejderha camıyla beraber bir boru buldu, onu gemiyle hisara giderken üflüyor ama kırık diye ses çıkmıyor. Ejderha borusu victarion da, joramun borusuda sam de

Acilen oyuncusu yenilenmeli, senaryoları yırtılmalı ve sahneleri baştan çekilip gerekli bölümler baştan derlenip yayınlanmalı. Çünkü, dizinin açık ara en balon, en sevimsiz, en boş, en saçma karakteri şu an kendisi.