Evet / Hayır ( GoT versiyonu )

Başka Haneleri Gösterirler
(Soru yazmayacağım @YeniAy_Ottoman sorusu cevaplanmadı hala)

Soruyu yineleyelim o zaman

O zaman ne söyledi hatırlamıyorum kitabı okudugum üzerinden çok zaman geçti

Yahu bir şey demedi, konuştu ama duymadılar. Ben de size onu soruyorum zaten sizce Jon’un anasının ismini mi vermeye çalışıyordu? Ayyyy :smiley:

Onlarda anlamadı bende anlamadım kaçıncı kitap kaçıncı pov?

1. Kitap Bran POV’u; Ned’in idamı sonrası rüyalarında görüyorlardı mahzende.

Evet Tyrion Dannye ihanet eder mi?

Evet,

Tyrion bu ihaneti Kaya’yı geri almak için mi yapar?

Evet, Tyrion Aegonun saflarına mı geçer?

Hayır.

Ayrıca nereden çıkarıyorsunuz Tyrion’un kayayı geri almak için ihanet edeceğini :/. Oranın başında bir Lannister olmalı. Daenerys’in elindeki en iyi seçenek Tyrionken ve Tyrion’un yanlayacağı daha iyi biri yokken tamamen kel alaka.

Jon Dany’i öldürür mü?

Evet

Dany kendini feda mı eder

Hangi konuda kendini feda edicek ?

Nisa nisa kendini feda etti ya dany de eder mi

Dany’nin Nisa Nisa olacağını zannetmediğim gibi olacağı zaman nasıl bir halde olacağı belli olmadığı için fazla afaki bir soru. Ancak işler o noktaya gelirse bu seri için bence öldür beni Jon, diyar için ölmek zorundayım, tüm hayatım boyunca taht için çalıştım bunun hayalini kurdum ama boşver ben öleyim sen de diyarı kurtar, kral ol, yeni karınla mutlu mesut yaşa şeysi fazla cıvık kaçar. Yani hayır.

Dany Brynden Riversla karşılaşır mı?

Hayır Bence Danny gelmeden ölür

Hodor bu Kitapda ölür mğ?

Evet. Ww’lerin gizemini Bran’in gözünden göreceğimizi varsayarsak oralar hareketlenecektir.
Krakenleri Vic’in gemilerine saldırırken görürmüyüz? (Euron’un kontrolünde)

Hayır Euronla Ramsey karşılaşır mı?

Hayır, Euron’un ölümü Victarion nedeni ile mi olur

Hayır

Boltonların deriyüzücülüğüyle derideğiştirenlik arasında bağ olabilir mi? Hani bu olay sadece psikopatlık temelli değil belki de derideğiştirenliğe karşı antik bir ritüeldir.

Hayır. ASOIAF o kadar fantastik bir evrene sahip değil. GRRM evrenin gerçekçi olması için çabalıyor bu yüzden hayır.
Rickon gelmeden Stannis Kışyarı’nı ele geçirir mi?