Evet / Hayır ( GoT versiyonu )

Evet, kendisi söyledi zaten de Jojen nerede öldü bile çoktan? Oğlanı sağ ve canlı gördük en son.

Varys, Diyar’a Targ Hanesini sonlandırmak için mi geldi?

Evet

(Bir şey soracam sen soru sorduğunda neden bu konu duraklama devrine giriyor daha önce de olmuştu :slight_smile: )

Dorne Aegonun Yanında Yer Alıcak mı?

Evet

Aegon,Arianne ile evlenir mi ?

Ya Aegon’un bir Blackfyre olduğuna kesin gözüyle bakıyorum ben. Aksi taktirde çok klişe olur. Ve konu Martin olunca bu imkansız. Klasik fantastik veya herhangi bir Janra’nın ana kahramanının özelliklerini taşıyor. Gizli kimlik, sürülmüş prens, aşırı yakışıklı, genç, yetenekli, azimli, hayatı boyunca kendi topraklarından uzak kalmış ve geri dönüyor, arkasında sırf kimliği yüzünden kendini destekleyen insanlar var. Normal bir seride, bu karakter tahta geçerdi ama burası ASOIAF :). Yani hayır.

Daenerys Targaryen bir villian’a, bir Darth Vader’a dönüşebilir mi?

Hayır, sanmıyorum :confused:
Dorne resmi bir isyan çıkarır mı?

Ben başkalarında da rast geldim, sen sadece bana dikkat etmişsin. :slight_smile: Lakin afilli cevap arıyorsan; “Ne kadar zor soru soruyorum anla buradan” :stuck_out_tongue:

Evet, 17 yıllık sabrın sonunda patlatır hem de…

Dorne ilk olarak Menzil’e mi saldırır?

Fırtına topraklarıyla işleri yok en yakın menzil evet. Obara da Oldtown a saldırmak istyordu galiba…
Dany, Westeros’ta ilk Aegon’un yanında mı karaya çıkar?

Hayır,(gerçi Aegon’un nerede olduğuna göre değişir.)

Olası bir Dorne ve Menzil savaşında, Dorne kazanır mı?

Menzil Yıprandıkça Yıpranıyor Bence Yenilir

Aegonla Euron menzil için Savaşır mı?

Hayır (Euron ancak deniz kıyılarını yağmalar; denizciler karada savaşamaz; karacılar denizde savaşamaz. Paylaşırlar artık.)

Aegon’un ejderha kayasını almış olması halinde sonraki hedefi Menzil olur mu?

Sanmiyorum cünkü ilk hedefi lannisterler olacaktır Varys’in vereceği istihbarat doğrultusunda menzili kendi tarafına katabilir veya tarafsız bırakabilir.
Aegon sabırsız davranıp büyük hatalara düşebilir mi

Sürüsüne bereket bence, evet :stuck_out_tongue:

Aegon, ejderhalardan birinin sürücüsü olur mu?

Hayır.
Aegon ejderha kayasini almakla uğraşır mi ?

Evet

Euronun ya da victarionun deniz ejderYası olurmu (nagga mı nedi o işte)

Naga kemikten ibaret değil mi yani hayır
Ötekiler i 6. Kitapta daha fazla görür müyüz ?

Evet

Nagga derken onun gibi bir şey demek istemiştim yine aynı soruyu soruyorum başka su ejderhaları kullanabilirler mi?

Hayır, en fazla kraken.
Dorne’da görülen Krakenler gerçek mi?

Insanlar hiç görmediği birşeyi hayal edemez yani evet.
Stannis bu kitap Kışyarını alırsa sonraki hedefi vadi olur mu?

Vadiye saldırcak kadar aptal değil bence orayı ancak entrikalarla alabilir veya anlaşmalarla, sonuçta savaştan etkilenmeyen iki bölgeden biri.
Sansa, yavaş yavaş deliriyor olabilir mi?

Hayır saçma. Sansa’nın sadece yanlış hatırladığı hayalleri var. Delirmek ne alaka :slight_smile:

Ejderha Kayası’nın derinlerine çatlamamış yumurtalar olabilir mi