Evet / Hayır ( GoT versiyonu )

Brienne’in kılıcı Catelyn’e geçer. Zaten diğeri Tommen’daydı galiba. Tommen’dan alabileceklerini zannetyorum starlşarın Jon kral olmadığı sürece. Ama eğer Jon kral olursa Tommen’ın kılıcını da alır. Brienne de zaten Catelyn almamışsa gidip kendi verir kılıcı. Yeniden yapmaz çünkü bilen çok az olduğu için yanlış işlenebilir ama iki kılıç olarak kalır. Keşke yeniden yapılsa ama hayır sanmıyorum.
Selyse ve Stannis birbirini yeniden görücekler mi? Hatta Shireen ve Stannis?

Shireen’in Melisandre tarafından yakılacağını düşünüyorum ben. Yani hayır.
Dany bir oyuncu mudur?

Hayır

Blackfish , Stannis’e katılır mı ?

Blackfish’in Targaryen destekçisi olduğunu düşünüyorum ben. O yüzden Stannis’e katılmaz, hayır.

Sebebini de belirtseydin bari :d ben Dany’nin bir oyuncu olduğunu düşünüyorum. Varys ve İllyrio’nun piyonu gibi başladı ama her ne planladılarsa farklı bir şey yaptı. Dany üzerinden hiçbir planları tutmadı.

Robb Stark’ın bir povu olmamasından yola çıkarsak, serinin ilerisinde onun hakkında efso bir plot twist yaşanabilir mi?

Hayır, Martin cephesi için Robb Stark sayfası Roose Bolton’un ‘‘Jaime Lannister selamlarını gönderdi’’ demesiyle bitti.

Jaime Lannister seri sonuna dek hayatta kalır mı ?

Evet. Bence yapacağı çok önemli bir iş var.
Theon Greyjoy seri sonunu görür mü?

Kesinlikle görür.
Stannis tahtı görürmü ?

Evet , Martin bir röportajında tahtın birçok defa el değiştireceğini söylemişti.

Baelish’in bahsettiği Üç Kraliçeden biri Shireen olabilir mi ?

Hayır kesinlikle değil. Stannis ölse bile Shiereen Tommen gibi kukla olur annesi Selyse ana kraliçe olur

Sansa ve Tyrion boşanabilir mi

Evet. Sansa’ya yar olmaz.

Aegon Demir tahta geçebilir mi?(seri Sonu değil, bir süreliğine)

Vallaha Varys’in plan uçtu. Baelish bildiğin alay etti adamla. “O kadar kısa sürede Fırtına topraklarını fethetti” dediğinizi duyar gibiyim.

Ne kadar hızlı yükselirsen, o kadar hızlı düşersin.
-Bir Gral Tavsiyesi

Sansa’nın hikayesi mal doğudum mal ölecem diye mi biter yoksa zeki birine dönüşür mü?

Zeki birine dönüşür.
LFnin üç kraliçesinde Margaery var mı

Evet kesinlikle

Cersei çok sevdiği saçlarını uzatır mı

İlla ki de ne kadar uzak, bilmem (aslında dikkat ettim de yazarın kadınların saçlarıyla bir derdi var; cersei, dany ve arya saçları keltoş yaptı… bir sansa kaldı, onu da yapacak mı acep)

Kuzey Komplosunun planlayıcısı Lord Reed mi?

Yok bence Mandrely

Soru Yok Soracak Soru Kalmadı

Ya da dur Akgezen Öldürmek Sevap mı?

Hayır mekruh.

Bu sezon Jaime vs Gece kralı görür müyüz?

Kesin görürüz. Jaime yine saçı sakalı birbirine katıp yollara düştü.
Kuzeyde Anti-WW koalisyonuna katılacak.
Varys bu sezon ölür mü ?

Evet ölür.

Jaime son kertenkele bükücü olarak dragon slayer olabilir mi?