Evim Sensin

IMDB Puanı:4.2/10
Yapım:2012 - Türkiye
Tür:Romantik
Süre:91 dakika
Yönetmen:Özcan Deniz
Oyuncular:Fahriye Evcen, Özcan Deniz, Kayhan Yıldızoğlu, Volga Sorgu, Teoman Kumbaracıbaşı
Senaryo:Özcan Deniz
Yapımcı:Şükrü Avşar ( AVŞAR Film )

Özet :

Leyla başından geçen bir ayrılık sonrası baba evine dönmüştür. Kalbi kırıktır ve çocukluğundan beri sorunlu bir ilişkileri olan babası
Selim ile aralarındaki sorunları çözmeye çalışmaktadırlar.
İskender ise küçük yaşlardan beri şanssız bir hayat yaşamış olan yetimhanede büyümüş ve hayatı boyunca hiç evim diyebileceği bir yere sahip olmamış bir adamdır. Beklenmedik bir şekilde karşılaşan bu ikili onları aradıklarını bulmalarını sağlayacak bir aşkın içine sürüklenir, Leyla yaralarını sararken , İskender’in evi Leyla olur fakat bu güzel hikayenin böyle sürmesine engel olacak olaylar peşlerini bırakmaz…

Evim Sensin - Fragman

Evim Sensin Muhteşem Sen Yarim İdun Türküsü.

Not: Film Bittikden Sonra Sevgilimi Arayıp ‘’ Benim Evim Sensin’’ Diyesim Gelmişti

İzlemiştim bunu buda harika ya. Boys over flowers’dan sonra Kore severlik başladı bende :smiley:

Evet çok güzel filmdi :slight_smile: son zamanlarda hiç uzakdoğu filmi izlemiyorum ama :slight_smile:

Sanırım bu filmi beğenmeyen tek bayan benim…

Çalıntı mı diyorsun?

İlk yarısında açıkça belirtmeliyim ki azıcık sıkılmıştım. Hele o Özcan Deniz’in gözlüklerini çıkararak arabadan inişi, o an fonda çalan müzik. Dedim ben hangi filme geldim :smiley: ama ikici yarıyı beğendim. Her ne kadar orijinal senaryo olmasa da yine de berbat diyebileceğim, tavsiye etmiyorum diyebileceğim bir film değildi. Fahriye’nin oyunculuğu bana çok samimi geldi birde :slight_smile: Birde şarkıyı çok sevdim :slight_smile:

Uyarlama olduğunu da duydum yani izin alınmış. Filmleri kıyaslayacak olursan 1 e 1 aynı

Özcan Deniz belirtmiş zaten uyarlama bir film olduğunu.

Uyarlama falan ortaya güzel birşey çıkmış tartışmaya gerek yok bence . Fahriye çok tatlı ya aşık olasım geldi ona vallahi yerim ben onu :smiley:

Beğenmemenin nedeni neki ?

bnm gibi romantik filmlerden bikmistir belki

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

Olabilir ama bir bayanın romantik filmden bikması çok saçma birşey gibi doğalarında var duygusallık onların. ( Zayıflık yönünden demiyorum , duygusal kadın aşkı gerçekden hissedebilir vede hisseddirebilir. )