Favori çizgi filminiz?

Bende de vardı tasoları bir sürü :smiley: hala da duruyordur da nerede bilmiyorum :smiley: Rayçu vardı kocaman :smiley:

Almadan önce cipsleri yoklardık elimizle içinde taso var mıdır yok mudur diye :smiley: ne kavgalar ederdik oynarken kim kimi kekti kim kimi üttü falan jargon buydu :smiley:

Hahaha evet jargon kesinlikle oydu :slight_smile: ay indim çocukluğuma çok fena bir leblebi tozu bir de bu tam oldu :slight_smile:

Yalnız bişey diycem sen de farkediyo musun bilmiyorum da ben bu konuları sanki eskisinden daha sık birileriyle konuşur hale geldim sanırım gitgide yaşlanmak bu olsa gerek :slight_smile:

Fena halde farkındaym hemde ah ah :slight_smile: şunun da farkındayım ki burayı sohbet konusuna çevirip birazcık işgal ettik sanırım :smiley:

Ee yaşlılık yine bu olsa gerek çenemiz de düşmeye başlamış hemen eski günler falan olur öyle :smiley:

Hehehe çöktüm be Robert yaşlılık falan demeyelim böyle tamam bitti genciz biz eğlenmeliyiz :smiley:

Neyse biz off topic konuları altında devam edelim de sıkılmasın millet :wink:

dragon ball z yi tek gecerim.

çocukken hem dışardan eve gelmeyip hem de nasıl bütün animeleri, çizgi filmleri izlerdim bilmiyorum ama neredeyse tv de ne varsa izlemişimdir. en sevdiklerim:

sailor moon, magic knight rayearth, lady georgie, candy candy, wedding peach, domates adam, cadı sally mi ne öyle bişi vardı, silvan, robin hood, heidi, dragon ball , pokemon vs

recess (disney’in teneffüs zili), heathcliff, birkaç gencin gossip girl misali takıldığı bi çizgifilm vardı bianca falan diye bi karakter vardı şimdi tam hatırlamıyorum ve aklıma gelmeyen daha niceleri…

son zamanlarda ise;

death note, fairy tail, another, avatar

küçüklüğümde çizgi film olmasa da deli gibi takip ettiğim - ki şimdi bakınca onda ne bulduğumu cidden anlamıyorum-

Power Rangers ve ardından Goosebumps

Ben küçüken bütün çizgi filmlerin saatini bilirdim :slight_smile: Akşama kadar izliyordum arada bi boşluk oluyordu ondada dışarı çıkardım taso oynardım herkezi yendim için 2 poset tasom vardı 1poseti şuan hala duruyor ama renkleri gitmiş :slight_smile: Pokemon gofreti vardı içinden bi tane taso çıkıyordu hep ondan alırdım :slight_smile:

Disney şimdi de böyle seriler yapsın, canımı yesin.

Hastasıydım bunun. Çocuk tuvalette şarkı söylüyor, zenci sufle mi ne yapıyor.
Hoca ve yanındaki p*ç çocuğada acayip gıcıktım.

Dora the Explorer, sunger bob bekleyen sabahlarimin vazgecilmezi, ha bide sevgili kuzeninnin programi Go Diego Go var
Oh God Why? :frowning:

Söylemeyi unuttum.
Nerde bu digimon, Yu-Gi-Oh, beyblade nerde ha.
Orjinal bir beyblade ve Yu-Gi-Oh destem olmasını çok isterdim.

SÜNGERBOOOOOOOOOOOOOOOB!!!
Şu aralar biraz bozduysa da açık ara en kaliteli çizgi filmdir.

Diğerleri de güzel tabii ama listedekilerin dışında ben ve benim nesilim biraz ‘‘FOX KIDS’’(daha sonraları JETIX oldu) büyüdük sanki.
Tutenstein, Andy, 402 Nolu Sınıf, Loui, X-Men, Power Rangers, Hulk, Wunch-Puch, Fantastic Four, Galactic Footbal, Inspector Gadget, Watermelon…
Ve şu anda hatırlayamadığım onlarcası…
Hepsi muhteşemdir, efsanedir, olağanüstüdür, mükemmellik abidesidir.
JETIX tekrardan açılıp hepsini baştan yayınlasa oturur sabahtan akşama kadar mal gibi izlerim.

He-man,Tom&Jerry,Robin HOOD ve orta okulda izlediğim Tsubasa :slight_smile:

x-man hastasiydim ben, magneto ve iron man diyorum

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

Çocukken Spiderman in çizgi film serisine bayılırdım prenses şehrazat var idi bi de bu ayı yogilerin franksteinların yarıştığı çizgi film vardı onu iZler idim çocukkene genelde hafta sonu olurdu şimdiki favorilerim avatar southpark

Cedric. Lisede okul çıkışında eve geldiğim zaman mutfakta hep onu izlerdim. Yemeğin yanında güzel gidiyordu :slight_smile: