Favori karakterinizin size göre favori lakabı nedir?

Her karakterin olmasa da bazı karakterlerin birden fazla lakabı olabiliyor. Benim merak ettiğimse sizin en çok sevdiğiniz lakabı. Neden bu lakap diye kendinize sorup cevaplayabilirsiniz.

Kendimle başlayacak olursam Jaime’nin kral katili lakabı. İngilizcesinden midir bilinmez ama bu lakapta
bir küçümseme var. Ve bu küçümseme sana içine dönmeni ve kendini sorgulamanı söylüyor. Bir nevi hayatın gözünün önünden geçiyor.

Umursayan Kral. Lakap denemez ama kalp fethediyor.

4 Beğeni

Jon, Kara Piç. Dönüşeceği karaktere gönderme gibi sanki, hoşlaşıyorum :smiley:

Arya, Gece Kurdu. Geceyi ve kurtları severim, ne diyebilirim ki. :smiley:

5 Beğeni

Kışyarı’nın Arya’sı Kuzeyin Kızı

Senin damarlarında kurt kanı akıyor.

1 Beğeni

Lakabı, söylenen söz değil. :stuck_out_tongue:

1 Beğeni

Gaza geldim devam ettirdim :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Anladım 20 karakter :stuck_out_tongue:

Gümüş kraliçe. Kitapta bu lakabı her okuduğumda ulaşılamaz, masal dünyasındaki bir kahramandan bahsediyorlar gibi geliyor. Çok hoş bence.

Arya - Kuzeyin kızı ve Gece Kurdu. Kan çocuğu da hoş. Gerçi Arya’nın sevmediğim lakabı yok.

Doran’ımın lakapları değil unvanları var. Her unvanına bayılıyorum ama onlar lakap olmadığı için ikinci favorime geçiyorum.

Asha’ya krakenın kızı deniyor ve gayet de ona yakışan bir lakap. Hakkıyla taşıyor. Eğer Euron düşerse Demir Adalar’a layık yönetici o zaten.

1 Beğeni

Lannister devi… tam lakap sayılır mı bilemedim ama bunun hakkını vereceği kesin gibi

1 Beğeni

“Stormborn” Dany’nin çok fazla lakabı var ama en başından beri en çok hoşuma giden tek lakabı.

Dany için “Ejderha Kraliçe” aşırı hoşuma gidiyor benim de.

1 Beğeni

Tyrion’un yarım adam lakabı garip bir şekilde çok hoş değil mi

Kingslayer. What a king he was!

4 Beğeni

Favorim olmasa da @YeniAy_Ottoman gibi Jon’un Kara Kalpli Kara Piç lakabını çok severim.Dönüşümünü anlatacağını düşünüyorım.

1 Beğeni

Robert Arryn… Tatlıbülbül.

Lakap sayılır mı bilmem Sabah Kılıcı Arthur Dayne .nedense Şafak adlı kılıcı olan birine çok yakışıyor.

Umursayan Kral

2 Beğeni