Fenerbahçe SK FAN

Fenerbahçeyi aziz yıldırım yönetiyor bu da kanıtı bi yollayamadınız bu adamı, bu arada büyük ihtimalle aykut kocaman geri gelecek öyle söylentiler geziyor. Hatta dün sabah yazılmıştı ersun istifa edecek diye

Beni de ekleyin kardeşler :smiley:

Robero Carlos? :slight_smile:

Bence 1 sezonluk, sadece lig şampiyonluğuna oynatmak için iyi olabilir bence. Beni de ekleyebilirsiniz. :slight_smile:

Aziz Yıldırım başarıyı sadece kendisinin sahiplenebilmesi için defalarca kullandığı bir taktik.
Başarılı bir hoca olursa egosundanmıdır bilinmez başarıda mimarı olan insanları kendi çıkarları adına gereksiz anlamsız sebepler çıkararak yolluyor. Hoca da Azizi tanıdıktan sonra bu klübün başında böyle biriyle çalışmak istemiyor haliyle. Sonuç olarak herşey karşılıklı. Kaybedense Fenerbahçe.

Adamın fenerbahçeyi nasıl elegeçirdiğine tanıklık ediyoruz dikkatle izleyelim. Cemaat falan yalan.

İstifa olayından sonra Fenerbahçenin 4. yıldızı takma yolunda ağır bir yara aldığını düşünüyorum. Beşiktaş ve Trabzon da şampiyonluk yarışına dahil olacaktır. Ligde daha kaliteli maçlar izleyebileceğiz sanki ?

Ersun Hoca ayrıldıktan sonra Aykut Kocaman söylentileri dolaşınca ben:

Şimdi asıl mevzuya gelelim. Aykut Hoca oynattığı kontrollü futbolla eleştriliyordu. Bazı yönlerde eleştiren kısım haklıydı ama Aykut Hoca’nın şu takım üzerine verdiği emekler çok büyük. Ben de zamanında oynattığı futbolu çok eleştirdim; hemşehrim, çocukluk kahramanım hocama kızdım.

Şimdi girişi yaptıktan sonra başlıyorum, hoca 2011 sezonunun başında takımın başına geçtiğinde bayağı transfer yapmıştı ama ilk sezondan bir takım oturtması zordu. Bu su götürmez bir gerçek. Buna rağmen hocamız şampiyon oldu hem de büyük eleştriler görmesine rağmen. 2012 sezonu başında tam istediği takımı oturtacaktı: Emenike, Sezer, Orhan vs. gibi bir sürü transfer yapıldı. 3 Temmuz operasyonuyla iki yıl öncesine döndük. Hocam bu süreçte çok yıprandı, istifa dahi etti ama bir şekilde takımda kaldı. İyiki de kaldı.

O sezon uğraştık, play-off’tu bilmem nesiydi son maça kadar şampiyonluk kovaladık. Nasip değildi olmadı. Lakin yine de sezonu 29 yıldır alamadığımız Türkiye Kupası’nı müzemize götürerek kapattık. 3 Temmuz’dan sonra bunu yapabilmek bence en büyük başarıdır. Başkanı da dahil çok fazla yöneticisi hapse girmiş bir takım toparlandı ve bunları başardı, bu sırada Şampiyonlar Ligi hakkımız da elimizden alınmıştı.

2013 sezonuna bütün Fenerbahçeliler olarak umutlu girdik. Meireles ve Kuyt gibi iki önemli yıldız takıma katılmıştı ama uçtaki sorun tam olarak çözülememişti. Maddi durumlar mıdır yoksa başka bir şey midir bilinmez. Bu sezonda UEFA’daki en büyük başarımızı yakaladık. Avrupa Ligi’nde Yarı Final’e kadar çıktık ve Türkiye Kupası’nı da müzemize götürdük. “Takımı korkak oynatıyor.” yorumları yapılan Aykut Kocaman Saracoğlu’nda Lazio ve Benfica’ya top göstermeden galibiyetler aldı. Marsilya ve Mönchengladbach deplasmanlarındaki muhteşem galibiyetleri de ekleyelim bu arada. Takım Ligde yeteri kadar başarılı olamadı ama yine de ligi ikinci sırada bitirdi. O dar rotasyonla tüm kulvarlarda maç üstüne maç yaparak rekor kırdık. Bence gayet de iyi bir sezondu Fenerbahçe için. Bu arada Salih’in de muhteşem performansını eklemeyi unutmayalım.

2014 sezonunaysa yine çok büyük umutlarla girdik. Nihayet Aykut Hoca’mız istediği forvet transferine kavuşacaktı, Alper gibi önemli bir yıldız da takıma katılacaktı. Aziz Yıldırım’ın devreye girmesiyle Aykut Hoca takımdan ayrıldı. İkili arasında Holmen transferiyle ilgili bir olay çıktığı filan söyleniyordu ama ne yalan söyleyeyim ben tam olarak bir mana verememiştim.

Kısacası Aykut Hoca iki kez eksiksiz takım kurmaya yaklaştı, 2012’de ve 2014’te. İlkinde malum operasyon oldu. İkincisindeyse takımdan ayrılmak zorunda kaldı ve mirasına Ersun Yanal kondu. Ersun Yanal kötü hoca demem, çarpılırım ama Aykut Hoca’nın mirasına konduğu da su götürmez bir gerçek. Belki bu olaylar olmasa Aykut Hoca çok farklı bir mentaliteyle oyuncularını sahaya sürecekti. Bunları da iyice düşünmek lazım. Tamam hataları da oldu ama gerçekten Aykut Kocaman büyük bir hoca.

Ersun Yanal’ın şampiyonluk kutlamalarında bir fotoğrafı bile yokken Aykut Kocaman’ı bu takım omuzlarda taşıdı.

Şu fotoğrafta duygulanmayan Fenerbahçeli olamaz:

Ne zaman Aykut Hoca’mı çekemeyen birisini görsem içimden “Nasıl Koydu Aykut Kocaman” bestesini mırıldanırım.

hala Aykut Kocaman diyen var… insan gerçekten hayret ediyor… .s .s .s

Zico zico

Aykut radarına bir daha girmez Azizim diyorum. Anlayana jsjsjsjs

Yine, yeniden, hep ŞİKE! En adam denilen futbolcusu Gökhan Gönül bile böyle işte. Gerçi bizde de Burak Yılmaz var, Türk futbolundaki tüm takımlarda böyle emek hırsızları hala barınıyor. YAZIK!!

:D:D Komik misin sen? Yahu Şenol Can, Gökhan’ı çektim demedi mi? Ceza sahası içinde çekmenin azı çoğu olmaz. Penaltıya kolay bir penaltı diyebilirsiniz ama kurallara göre doğru bir karar. Gökhan çekildiğini hissedince kendini yere bıraktı bu profesyonellik. Burak’ın yaptığıysa tamamen farklı.

Galatasaray’lı olarak bu sezon lig hakkında genel yorumum daha 3.haftadan ortalık toz duman Allah sonumuzu hayır etsin.

Dünya Kupası’nda Fred’in Brezilya-Hırvatistan maçında aldığı penaltıya benzer bir penaltıydı. Fred’in pozisyonuna penaltı diyebiliyorsanız gerçekten tarafsızca Gökhan’ın pozisyonun da penaltı olduğunu düşünüyorsunuz demektir.

Ayrıca Gökhan da pozisyonun penaltı olmadığını söyledi. Her itme çekmeye penaltı verilmez.

Nereden dinledin sen onu? Gökhan penaltı dedi. Hatta Şenol Can’ın yanına gelip “Seni çektim.” dediğini söyledi.

gökhan gönülden şüphe etmiyorum fakat kazanılan 2010 2011 şampiyonluğu şikeyle kazanılan bir şampiyonluktur ve kupa trabzonspor a verilmelidir aziz yıldırım acilen hapse atılmalı ayrıca yıldırım demirören de bir beşiktaşlı olarak kulübüm şikeye dosyasında adı geçiyorsa ki geçiyor alt lige düşürülmeli ( fenerbahçe ve şikeye katılan tüm takımlar dahil ) memlekete adelet ancak böyle gelir iki üç mafyayı spor kulülerinin başına getirirsen böyle olur.

Ya Oğuzhan güldürüyorsun beni. :smiley: Ne şikesi, buna bir Beşiktaşlının inanması gerçekten garip. Ortada bir şike yok, varsa da tüm Anadolu takımları ve Trabzon yaptı. Fenerbahçe tertemizdir.

Asıl sen güldürüyorsun Aziz in açık açık görüntüleri var ya kör olmayın futbolcuya böyle böyle yap diyor aynı zamanda yıldırım d. inde ibrahim akınla bir videosu var yani at gözlüğü takmayın juventus gibi fenerbahçe , beşiktaş , ankaragücü , başakşehir. … gibi takımlar alt lige düşürülmeli acilen.

akjhggjksjuagdh
Cas gerekçeli kararı. Lütfen tamamen okuyun. Bilgilenin.

“Paran” oldu mu yaptığın yanına kalabiliyor bazen bu dünya öyle bi dünya işte.

Öyle tabii baş şikecilerden birisi tff başında diğeri fenerbahçe nin oh mis ne ala memleket.