Fenerbahçe SK FAN

Ben katılmıyorum sana.

İbrahim Serdar Aydın’ı da bonservisi ile Bursa’ya vermişiz. Birkaç sene sonra bonservisle almak zorunda kalmayız umarım.

http://www.cihan.com.tr/tr/fenerbahcede-sans-bulamayan-recep-niyaz-denizlisporla-anlasti-1881223.htm

Recep Niyaz’ı da bonservisi ile Denizlispor’a verdik. Umarım bu gençleri aramayız, yerli kalitemiz çok düştü.

Takımdaki brezlya’lı oyuncu furyası bittiğinden beri en zayıf yerli oyuncu topluluğu mevcut oyuncularımız olabilir, gençlere gelecek olursak bence recep en fazla anadolu takımlarında rotasyon oyuncusu olacak bir oyuncu, teknik açıdan gayet yetenekli ama bir çok genç sporcumuz gibi kendini geliştirmemiş fiziki açıdan gayet yetersiz bir oyuncu.

Avrupa standartlarında kontra atak oynayabilen her takımın Fenerbahçe’yi yenebileceğini düşünüyorum. Ortalama bir Belçika ekibi dahi yapabilir bunu. Fenerbahçe 'nin oynadığı sistemin günümüz futbolunda yeri yok.

Aziz Yıldırım Terraneo’yu da yedi. Hakan Bilal Kutlualp, Sadettin Saran, Aykut Kocaman, Zico’dan sonra sıra Terraneo’ya gelmiş. Bıraksa da gitse artık

İşte sevdiğim burada.
Fenerliler buraya

KUZEY , VADİ ve NEHİR KRALI KUZGUN KULLANARAK GÖNDERDİ

Bu takımın Avrupa karnesini Zaytung güzel özetlemiş :smiley: http://www.zaytung.com/haberdetay.asp?newsid=307954

CSKA Moskova 79-95 Fenerbahçe
Bu daha başlangıç. Euroleague’i bu sene kesin kazanacağız. Var mı iddiaya giren?

bugün recep niyaz rizespor’la gol attı. gökay iravul da 90+'da attığı golle, samsunspor’a galibiyeti getirdi.

Fenerbahçe’nin düzelmesinin formülü çok açık aslında:
-Başkan:Ali Koç
-Sportif Direktör: Daum
-Teknik Direktör: Aykut Kocaman.

5-10 yılı kurtarabilirsin böyle, ama olur mu olmaz tabii. Ali Koç’la Aykut olsun o da baya faydalı olur. Bakalım.

Aykut Kocaman Sportif Direktör olmalı sadece oyuncu takip edip Futbol Şubesi’ni idare etmeli. Teknik Direktörümüz hücum oynayan biri olmalı çünkü Defansif Futbol kulübün kültürüne aykırı.

Dediğin şey şöyle yanlış:
-Birincisi Aykut transfer yapmayı beceremiyor, sportif direktör olarak gelecekse hiç gelmesin daha iyi.
-İkincisi de hücum oynayarak Avrupa’da başarılı olmuş Türk takımı yok, hepsi kaos futboluyla kazanmış.

Uefa kupası kazanan Galatasaray’ı saymıyorum, çünkü o kadroda hem top kazanabilen hem de kullanabilen ender bir orta saha vardı(Suat,Okan,emre) ve her futbolcusu kaliteliydi. Günümüzde öyle kaliteli Türk futbolcular olmadığına göre, tek yol kaos futbolu.

Ha dersen ki Türkiye’deki başarı bana yeter, o senin görüşün, sadece katılmıyorum diyebilirim, ama benim en keyif aldığım zamanlar Avrupa’da başarılı olduğumuz zamanlardı.

Ek olarak: 2010-2011 sezonu maç sonuçlarına bakmanı tavsiye ederim. 84 gol attı o takım! O çok övülen Ersun Yanal 74 gol attırmış takıma. Eğer sonuçlara bakacaksak Aykut, Ersun’dan daha hücumcu bir oyun oynatmış ilk senesinde.
Daha sonra andre santos,niang,lugano(ki golcüdür) satıldı, aykut da biraz daha defansif oynatmaya başladı, gol sayısı düştü.

2012/2013’te de daum’dan beri 4-5-1 oynayan takımı da 4-3-3’e çeviren yine aykut.

Bundan sonra Aykut defansif oynatabilir evet, ama hücum oynatma ihtimali hiç az değil, ben söyliyim.

Sosyal medyanın gazına gelmeyin, ha eğer zaten her şey kötü oturup bi fener maçı izleyip keyiflenmek istiyorum dersen haklısın. Ben çok maç izlemiyorum, çok koymuyor o yüzden, sonuçlar iyi olsun bana yeter.

Tamam Aykut transfer yapmayı beceremeyebilir. Şimdi dediklerin şöyle yanlış: Fenerbahçe’de hücum futbolu oynanması gerekiyor derken topa sahip olunması lazım diyorum. Fenerbahçe-Zico ile defansif oynayarak başarılı olmamıştır yani sadece defansif olarak başarılı olunabilir diye bir şey yok. Türkiye’de başarımız mı var ki Üni-2’ye geçtim en son lise-2’de şampiyon olmuş takımım zar zor hatırlıyorum kutlamaları. Aykut 2011’de 84 gol attırmış diyorsun bi de ondan sonraki 2 sezona bir bak lütfen ben rasyonel konuşuyorum. 2013’te 61 puan almış sadece 56 gol atmış. Bana sakın 2011’de 84 gol attı diye savunma Aykut Hoca’yı. Sen de ben de biliyoruz maçları izlerken uyuyorduk. Sosyal medyanın gazına gelsem zaten Aykut’un gelmesini isterdim.

neyse tartışmayacağım. sen türkiye’deki başarıları önemsiyorsun, ben avrupa’dakileri.

Dönemin U-17 2.bölgede şampiyon olan Altay’dan U-17 milli takımına futbolcu seçilmeyen bir ülkede Avrupa’da başarı bekleme.

neyse senle çok farklı frekanslardayız, hayırlısı olsun. iyi forumlar.

@“Tremond Snow” Hadi canım kardeşim savun şimdi bana o savunma oyuncularını kaybettik Başakşehir maçını. Takımda penaltı atabilecek oyuncu yok. 10 tane Mehmet Topal 1 tane Lens var. Vizyon yok kulüpte. Fenerbahçe savunma takımıydı ne oldu. Öyle savunmayla Avrupa başarısı falan diyorsun da zaten Avrupa’da iyi savunma yapmayan takım başarılı olamaz örneğin Beşiktaş. Fenerbahçe hücum takımıdır içerde boğar adamı. Takım karakterini kaybetti.

Sen beni anlamiyorsun, ben de daha fazla aciklamaya ugrasamayacagim. Yasina veriyorum. İyi forumlar, sikma canini.

Yaşıma vermen için 45 yaşında falan olman lazım.