Fenerbahçe SK FAN

Ey Fenerbahçe’nin Cefakar Taraftarı, bugün inşallah zulüm bitecek ALİ KOÇ BAŞKAN OLACAK GÜNEŞ DOĞACAK.

Resmi olmayan sonuçlara göre Ali Koç , Fenerbahçe’nin 37.Başkanı . :blush:

Resmi olarakta sonuçlar belli oldu.
Ali Koç’u yönetim kuruluna girdiğinden beri takip ederim, mütevazi ve beyefendi bir insan.
Fenerbahçe için iyi olacak inşallah.

resim

Şimdi Cincon ve 8taş düşünsün

20 736 oy’un 16 092’sini almak… Vay be. Fenerbahçeliler Aziz Yıldırım’dan fena bezmiş belli ki.

Fenerbahçe camiasına hayırlı uğurlu olsun :slight_smile:

Diktatör devrildi :smile:

Kurtulduk yeminle valla.Keşke gitmesi bukadar uzun zaman almasaydı.Neyse geç olması hiç olmamasından iyidir.

Galatasaraylıyım ama çok sevindim Ali Koç un başkan olduğuna. Kazanmayı özlemişiz resmen. 21 gün sonra da kazanırız umarım :smiley:

Herkese teşekkürler arkadaşlar. Bu süreçte o kadar çok yoruldum ki bir taraftar olarak size anlatamam. Ali Koç için destek verilen her yere gittim. Deplasmanlarda otobüs bagajında gittim. Bugün 22 saat aç kaldım o kalabalığın içinde Ali Koç için destek verdik. Hayatımdan çok ödün verdim çok vakit ayırdım. Sonunda hepsine değdi. Fenerbahçe taraftarının ne kadar büyük olduğunu bir kez daha anladık.

Ali Koç o kadar zengin bir iftar falan verseydi taraftara. 22 saat aç bırakmış sizi :frowning:
Bende fenerbahçeliyim. Ama abartmam öyle uzaktan severim çok fanatik değilim. Bagajda deplasmana falan gitmem. Bedava bilet yoksa maça da gitmem.

Mesela bu sezon gs tirbününden kale arkasında bedava bilet buldum, kuzenimin galatasaray formasını giydim kayseri spor sezon açılış maçına gittim, maçtan önce nevizadede gaza gelip fenerbahçeye küfür ettim.

Beni hainlikle suçladılar ama bence çok medenice birşey yaptım. Spor kardeşliktir.

Fanatik de olmasan getirilecek vizyona hayran kalacağından eminim :grin::grin::grin:

Hacı sen tirbündesin madem bana bedava bilet ayarlasana. Galatasaray passolig kartım var 2018 harcını ödemedim. Onu Fenerbahçeye çevireyim içine bilet atarsın.
İşsizim zaten en zorlu deplasmanlara bile gelirim, kalabalık ederim, kavga ederim bağırırım. Bu aralar ihtiyacım var.

Hacım eskiden olsa başımın üzerinde yerin var da şu an ben bile kendim kombine alabilecek miyim bilemiyorum. Hayvani bir ilgi var şu anda biletlere. Yok satacak diyebilirim biletler. Baban Ali Koç olsa o bile bilet bulamayabilir sana öyle diyeyim.

Canın sağolsun jakenim.
Ali Koç ilk bombayı patlattı. Damien Comolli’yi getiriyor. Güzel bir kadro kurarsa belki yeniden fanatik olabilirim.

Dayı sen de fazla gevşek misin.

Bu arada Ali Koçun başkanlığı tüm Fenerbhçe camiasına hayırlı uğurlu olsun.

Şöyle sevilmedik :(((

Burda bile Fitne/{Fesatlık yapmışın.Millet ne guzel yorumlar yapmış,rakipler Fenerli arkadasları kutlamış @Zeki_Lann Centilmenligin,kardesligin dibine vurmus…

Sen alakaya maydanoz ekmisin…“Cincon” “8tas” kac yasındasın emmoglu ? 21 demistin ama bence 11 yasindasin…Sozum meclisten disari (Seni kast etmiyorum) sosyal medyada rakip taraftarlara kufur eden,Diger takimlari asagilayanlarin alayı 2 yuzludur.Ailelerinde,arkadaslarinin icinde,cevrelerinde her renge gonul veren insanlar vardir sikiysa onlarada kufur etsinler hadi bakam yiyiyor mu ? yemezz ! sikar biraz…Ben 25 yıllık Galatasaray’lıyım ve macları Fenerlilerle,Besiktas’lılar birlikte izliyorum.onlardan aldigim keyfi kendi renktaslarımdan almiyorum.Gol oluyor en fazla dana gibi bagirip birbirimize sariliyoruz…rakip takim taraftarlari oyle degil ki.onlara takilmanin keyfi baska oluyor…Formasini yakan mi istersin,eve yari ciplak giden mi… neyse @Symmachus u kızdırıcam diye lafı uzattımda uzattım…

Ali koç’la yakalanan sinerji yerini endiseli bir bekleyise birakmis gozukuyor.Fenerbahce sampiyonluk yarisinda olmak istiyorsa ; Volkan,Hasan ali,Josef-Topal ikilisi sener,dirar, gibi vasatlardan kurtulmasi lazim.ote ki turlu isleri zor gozukuyor.

Yav birader rüyanda ejderhalar tarafından mı kovalandın Shiiren gibi ne benle uğraşıyorsun :joy:

Normalde takımlarla hiç ilgilenmem. Umrumda olmaz 22 adam top peşinde koşuyor bana ne? Ama gene de Türkiye’de bir kurumun başına kaliteli bir adamın geçmesine sevindim. Öylesine bir şey yazdım, bunlar sık yapılan goy goylar.

Onun dışında benim anladığım kadarıyla Ali Koç ve ekibi günü kurtarmak maksatlı değil biraz daha uzun vadeli iş yapıyorlar. Yani sağdan soldan borç alıp iyi transferler yapabilirlerdi ama yapmadılar çünkü bu işin sonu yok. Fenerbahçe’in Şampiyonluğunu 2 ay önce garantilemiş Ersun Yanal’ın sezona berbat başladığını hatırlıyorum. Bence bu işin semerelerini görmek için en az birkaç Yıl beklemek lazım. Fazlasıyla duygusal ve çabuk gaza gelen bir halkız Türkler olarak. Birkaç başarısızlık ve hemen me olacak bu hal moduna giriyoruz.

Yok ya gerçekten futbolla fazla ilgilenmem. Yani Aziz, Fikret orman, önemli transferler gibi konularda haberim olur ama öyle çok ilgilenmem. Benim babam falan ilgilenir futbolla. Ama ben Küçüklüğümden beri anlamazdım insanlar ne anlar bu futboldan diye. Zaten bir futbol sevdasını bir de çay sevdasını anlayamam bizim milletteki. İkisini de biraz biraz kullanırım ama sadece biraz yani.

Valla Aziz Yıldırım’a 20 yıl mühlet verdiler. Hatta tüm bunlara rağmen bir 5 yıl daha kalaydı diyenler var. Ali Koç için birkaç seneyi çok görüyorlarsa Fenerbahçe acıların takımı olmayı hak ediyordur.

Yorumlar çok fazlaydı okuyamadım da ben sorayım ne olacak bizim takımın hali