FIFA Dünya Kupası 2014

2014 Dünya Kupası eleme ve grup maçları ile ilgili yorum ve tartışmaları bu konu altında yapabiliriz. Ayrıca kupa ile ilgili güncel haberleri de bu konu altından paylaşabiliriz.

0 Likes

Güzel ve gerekli bir konuydu, tek başlık altında olması daha da iyi oldu teşekkürler :slight_smile:

Bugün temiz bir galibiyet aldık. Umarım kalan maçları da kazanır ve yolumuza devam ederiz

0 Likes

Tüm maçları kazanmaktan başka şansımız yok artık. Aksi halde dünya kupası hayal olur.

0 Likes

Romanya macı kilit

0 Likes

Evet bu maç pekte baz alınamaz mesela üstümüzdeki macarlar bile 5 attı Andorra’ya…

Ama moral anlamında tüm takıma ve ülkeye iyi geldi. Romanya maçı ciddi anlamda kilit maç. Ne yapıp ne edip almamız gerekiyor.

Sonrasında Estonya’yı geçip son maçta Hollanda ile oynarız ki Hollanda zaten çok rahat konumda.

0 Likes

Almanya’nın kazanacağı turnuva…

0 Likes

Bence Brezilya evindeki turnuvayı kolay kolay teslim edeceğe benzemiyor. Son şampiyon İspanya’yı bile Konfederasyon Kupası finalinde 3-0 mağlup ettiler.

0 Likes

aga almasın Brezilya yaa… ben hep Brezilya futbolundan nefret ederek büyüdüm… :frowning: zerre haz etmedim oynadıkları futboldan… ispanya da 2008’de flan iyiydi, güzel oynuyolar flan diyoduk da artık onlar da bkunu çıkardı, her turnuva da şampiyonlar… farklı bi takımı istiyorum anlayacağınız…

0 Likes

Aynen.İspanya’dan bende bıktım ama ben Brezilya futboluna aşığım.

0 Likes

Brezilya çok avantajlı bir konumda. Takım kendi kimliğini buldu gibi. Şuan dünyada onları zorlayacak fazla takım olduğunu düşünmüyorum.

0 Likes

Dünya karması gelse Brezilya’yı yenemez. Takım bence gayet oturdu.

0 Likes

Katılıyorum. Fakat İtalya ve Almanya, Breziya’yı uğraştıracaktır. Öyle kolay bırakmazlar kupayı.

0 Likes

İmparator başa geldi 5-0 maç kazandık… Böyle devam ederse bizde dünya kupasına katılabiliriz… ama çok zor bir iş. Fakat Türkler zordan hoşlanır değil mi? Bekleyin geliyoruz ;:smiley:

0 Likes

Kimmiş o??

ST25i cihazımdan Tapatalk 4 ile gönderildi

0 Likes

Gidebileceğimizi zannetmiyorum. Eskiden Futbolcular yürekle oynardı. Şimdi herkes kulüp derdinde…

0 Likes

Türkiye Romanyayı 2-0 yendi!

0 Likes

Göz kırpıyoruz Brezilya’ya!

0 Likes

son maçları izlion mu sen?

0 Likes

Yendiiiik!!!

0 Likes

Milli heyecan ne güzelmiş! Umutlanmak bile çok güzel, umarım mucizeyi başarır ve Playofflara kalırız.

0 Likes