Final Teorisi

Olamıyor dedim mi ? Acaba senin cümlene göre de seri fanlarindan %10 u boşuna izlemiş ki öyle değil. Jon Dany evliliği ni istemiyorum belki stannis i rickon u görmek istiyorum tahtta o zaman boşuna mı izlemiş oldum bak kardeş kendi yaptigin hatayi bana çevirme tamam.

ben bunu sosyal medya paylaşımlarını baz alarak söylemiştim, bir de o paylaşımların aldıkları hit’e göre. grrm hiçbirimizi umursamadığı için bir önemi yok zaten.

Teorilere değilde Gay’liği bırakmaya takıldım ben :slight_smile: düğmesi falan mı var bunun? açıp kapatabiliyor muyuz yani :stuck_out_tongue:

D:ADA koptum heralde erkeklerle yatmayı bırakıp sadece sansayla yatarsa demek istiyor arkadaş :tongue:

Küçük küçük tahminler yapabiliriz ancak. Yok kral şu, yok kral bu, tantanadan başka bir şey değil. Neyse birkaç tahmin olarak;

• Jaime’nin Sur’a gideceğini düşünüyorum. Tabi, ortada bir Sur kalır da sistem yine bu şekilde devam ederse.

• Tyrion önemli bir mevkide olacak. Serideki en zeki karakterlerden biri kendisi ve bir şekilde mutlaka ayakta kalacaktır(diye umuyorum)

• Theon, Demir Adalar’ın kralı olacak ^^ Yazar, boşuna tutmuyor bu adamı :stuck_out_tongue: Ciddi ciddi kralşurası iptali olabilir ve Theon kral olabilir. Ya da en azından lord olur, bilemedim. Aman, neyse.

Dany’di, Stannis’di, Petyr’di, Aegon’du, Sansa’ydı valla çok ucu açık şeyler.

bu tip teoriler yüzünden adminlere başvuru yapacağım nedir bu ya gelen geçen aynı teorileri atıyor.

Theon kral olabiliyor mu ya çocuk yapamıyor tüm hane üyeleri ölürse belki

@“Rodrik Cassel” piçi vardır diye tahmin ediyorum. pyke’a giderken yattığı balıkçı kızından bir çocuğu olabilir diye dedim.

Peki anladım fakat taht için piclerin pek iddiası olamıyor pic sonuçta meşru olan geçer yine varis kalmazsa meşrulastirirlar belki olabiliyorr mu bilmiyorum.

Dediğin gibi varis kalmazsa meşrulaştırır o piçi, diye düşündüm. Kral sonuçta, bunu yapabilir.

Theon’un dizide aletini kestiler ancak kitapta öyle bir şey yok.Parmakları kesilip derisi yüzüldü.Saçları beyazlayıp kilo verdi o kadar.

Dizide kesilmiş ise demek ki kitapta da büyük bir şey beklememek lazım.

Arya Stark kral muhafızı mı? ağlasam mı gülsem mi bilemedim. Eğer Martin senin düşündüğün gibi bir son hazırlayacak birisiyse, bu seriyi al komple çöpe at. Kitabı okurken yaşanan o kadar acıyı böyle basit bir son için mi yaşadık

Çok gizemli şeyler olacak. Marin ters köşe yapmayı seviyor belki de bunların hiçbirini Westeros a getirmeyip yeni karakter yaratacak… Kim bilir…

Aegon yeni kral ,tyrion kral eli,rickon kuzey muhafizi aegon arienneyle yada danyle evlenemezse eşi sansa olur. Stannis ve dany’e ayrintili birsekilde ne olacagindan da emin degilim

Bence Hepsi Ölcek Açık Ve Net.

Son POV final Bran olur nokta konulur bence.

Lost gibi final olur

Herkes sonu bekler fakat yayılan bir haber her şeyin sonu olur. Seri bitmeden ‘GRR Martin evinde ölü bulundu’ haberi bitirir her şeyi. beklenen buruk son bu olur :d

O haber öyle değil şöyle olur “Tywin hiç değilse bu kadar kokmamıştı… Ünlü yazar GRR Martin klozetin üzerinde ölü bulundu.” :smiley: