Fire & Blood Kitabı Çevriliyor

Ben buna hiç inanmıyorum. Haziran’a yetiştireceğiz de demişlerdi. Hadi bu neyse de WOW’u bu kadar bekleyemeyiz

1 Like

Benim de inanasım gelmiyor. En azından ben kendi çapımda ufak ufak okudum da kafam rahat biraz.

WoW’u bu kadar bekletemezler yemez bence. Aksi takdirde cam çerçeve iner kendileri de farkındadır eminim.

WoW çıksın da çeviri en son derdim :grimacing:

1 Like

Çıkaran yayınevide Martin gibi; sürekli çıkacak deniyor yıl olacak
Ayrıca Martini de anlamak zor. Bu kitabı yazıyorsun ve bu hanenin son iki üyesinden biri ölü diğeride sürgünde olacak

Dizide olan her şey kitapta olacak diye bir şey yok.

2 Likes

Zannetmiyorum. Dany’nin ölmesi ihtimal ama Jon’un sürgün edileceğini değil kral olacağını düşünüyorum.
Sur’un Ötesindeki Kral.

Screenshot_2019-09-18-23-28-56-1

Bunu da ertelemesinler artık. (Bu arada fuar ne zaman? Ben tarihini bilmiyorum.)

Kasım 2020202020202020202020

1 Like

Dizide de öyle ki zaten. Senaryoya göre özgür halka liderlik ediyormuş.

Keşke dizi bunu bize belirtmeye zahmet etseydi.

Doğrudur anlatmak istediğim şuydu; kendi isteğiyle gidebilir. Yani dizide resmen sürgün edildi ayrıca gayet mutsuz görünüyordu. Kendi isteğiyle gider veya özgür halk onu seçer, gibi.

Ayrıca gönlümden geçen elbette Kışyarı Lordu olması.

Bence de öyle. Ama bunu dizide çok kolay yapabilirlerdi.

Aşkını ailesi ve diyar için öldürür ve sonrasında kral olmak istemediğini belirterek diyardan gider. Böyle yapsalardı eğer nu kadar tepki almayacakken saçmalamayı tercih ettiler. Bu durum kafamda soru işaretleri oluşturuyor.

Bu arada avatarın Baelish gibi duruyor uzaktan. Tek bana mı öyle geliyor bilmiyorum ama.

Allah korusun. Hakaret sayarım.

Şu yayınevi beni küfür sahibi yapacak yemin ediyorum. Şubat da kenara para atmıştım, Bahar da kitap çıktığında alayım diye. Para hala kenarda, üstünde örümcek ağı filan var yeter artık çıkağğğğr

38. Uluslararası İstanbul Kitap Fuarı, 2-10 Kasım 2019 tarihleri arasında TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi-Büyükçekmece’de düzenlenecektir.

Kasım ayına yetişecek yani.

1 Like