Fırtına Şövalyesi

İrkilerek uyandı genç kız.Yatagını bir adamla paylasıyordu.Adam yaşı 50 yaşında olmalıydı,sakalları beyazdı.Bacagının arasındaki kıllar bile beyazdı.Artık alışmıştı Aria bunlara.Bir eglence haline getirmişti artık.Her birlikte oldugu adama bir isim takıyordu.Bir gün yeterli parası oldugunda Eski Prous Şehrine gidecek ve turnuvalara katılacaktı.Oradan gelen parayı ne yapacagıni bilmiyordu ama sadece bu genelevden kurtulmak istiyordu.Yorganı göbegine kadar cekikti Aria’nın.Annesi genç yaşta onu terketmişti.Genelevin sahibi Fuase adlı biri bulmuştu onu.Baba gözüyle bakıyordu Aria ona . Tabi ona sahip olmadan önceydi bunlar.

Sonraki gece yatagına uzanmış,müşterisini bekliyordu.Bir gelenek haline getirmişti bunu.Kapının ardından hırıltı şeklinde bir ses gelmişti.Yine yaşlı biti diye düsündü Aria.Yaşlı ve hasta.Kapıdan açılma sesi geldi.Aria tam müşterisini karşılamak için ayaga kalktı ama gördükleri karsısında şok oldu.Kapıda bir ork duruyordu.Dişleri çürümüş,kulakları kopmuştu. Miğferi kolunun altında duruyordu.Bacaklarının arasındaki şey inanılmaz derecede çirkin bir şeydi.Migferini ve kılıcını masaya koydu ork.Aria hala olayın şokundaydı.Orklar geneleve gelirlerdi ama sadece ork genelevine giderlerdi.Bir insan genelevine gelen bir ork ilk defa görülmüs bir şeydi.Olayın sokunu atlattıgında ork üstüne dogru geliyordu.Aria kaçmaya calıstı ama kapı kilitliydi.Kapının diger tarafından bir gölge gözükuyordu.Fuase’nin gölgesiydi bu.Fuase yardım et diye bagırdı Aria. Ama sesi duyulmuyor gibiydi.Ork kolundan yakaladi ve masaya dogru itti Aria’yı.Masa devrildi,üstündeki kılıç ve migferde.Aria çılgınca birşey yaptı ve eline orkun kılıcını aldıgi gibi kılıcını orkun bacak arasına sokup yukarı dogru ittirdi.Ork neredeyse ortadan ikiye ayrılmıstı ama hala yasıyordu.Kapıdan hırıltı seklinde bir ses duydu Aria .Kapıda bir ork vardı ve "Yola çıkıyoruz,cabuk ol diyordu.

Arkadaslar begendiyseniz daha uzun bir şekilde devam edecegim .

hikaye cok ilginc devamin bekliyorum.

hikaye cok ilginc devamin bekliyorum.

Teşekkürler .

değerlendirmek için çok kısa bence…

Devam et bakalım nereye varacak :slight_smile:

Gerçekten tuhaf bir hikaye devamını bekliiyorum…

Bunu face’de görmüştüm :smiley: Orc meselesi garip geldi ama.Güzel hikaye devam ettir.

ilginç bir şeye benziyor. genelde bu forumdaki hikayelerin çoğu savaşçıları konu alıyor. bu farklı gibi… devamını bekliyorum.

Aria korkudan titriyordu.Orklar artık kapıyı zorluyorlar ve küfürler ediyordu.Aria son dakikalarını yasıyordu belkide.Gözleri yaşlarla dolmustu ve artık bulanık görüyordu.Gözlerine bir ışık geldi Aria’nın.Pencereden geldigini gördü Aria.Aklına tekrar bir fikir gelmisti.Pencereden atlıyabilirdi ama genelevin son katındaydı.Ve kafası üstüne düserse kesinlikle ölürdü.Ayrıca bacak ve vücüdü sakat kalabilirdi Aria.Gözleri orkun miğferine takıldı.Miğferi giyip pencereden atlamayı denedi ama aklına sakat kalabilme olasıgı geldi.Önce orku atmalı ve ne kadar zarar alacagını görmek istedi Aria.Orku kaldırmaya calıstı ama cok agırdı.Orku bir masanın üstüne koymayı basardı ve oradan pencereden assagı attı.Zaten neredeyse 2 ye bölünmüs olan ork tamamen parcalanmıstı artık.Orklar kapıyı zorlamayı bırakmıstı ama orkun düsüsü büyük ses cıkarmıs ve tekrar zorlamaya basladılar.Aria orkun igrenc kokan zırhını giymek zorunda kaldı çünkü asagı atladıgında zırh onu kurtarabilirdi.Pencereden asagıya baktı ve atlamak üzereydi.Kapının acıldıgını duydu Aria.Zırhından bir el yakaladı.Ve geri çekti.Ork "Hey onu yedin degil mi ? Hadi asagıda bir ziyafet vermeye hazırlanıyoruz.İnsanları bulmusken yememek olmaz.Ayrıca turnuvalar 12 güne baslıyor. " dedi.Aria ne dedigini anlamıyordu orkun ama eline bir kılıç tutturulmus merdivenlerden asagı iniyordu.Ork bir işaret verdi ve ziyafet için yemekler -insanlar- hazırlanmak zorundaydı…

dedigim gibi isler iyice ilginclesiyor

İnsan yiyorlar…İlginç…Devam ettirmelisin…

Arkadaşlar yorum yaparmısınız ?

up up up diyorsun yani? :slight_smile:

up up up rözervid up up up A:dSADSAd:D