Florence and the Machine

[b]Florence and the Machine, Florence Welch’in solistliğini ve liderliğini yaptığı bir ingiliz indie pop grubudur. Florence and the Machine pop, rock ve soul tarzı da olmak üzere bir çok farklı tarzda müzik yapar. İlk albümleri Lungs 6 Temmuz 2009’da çıkmıştır ve beş hafta UK Albums Chart listesinde kalmıştır.

Çoğunuz bu grubu Seven Devils şarkısından tanıyorsunuz ama bence o şarkıyla sınırlı kalmayıp Lungs ve Ceremonials albümlerini hatim edin :)[/b]

Kendisine ağır hastayım.Bütün şarkılarını ayrı ayrı sevsemse favorim Heartlines’dır diyebilirim.Dinlemeyen varsa aranızda dinleyin dinletin.Sesi ile beni benden alıyor.Florence…

idare eder diyeceğim grup
seven devils en güzel şarkıları

Katılıyorum buna.Ben hangi şarkılarını daha çok seviyorum karar veremedim ama son albümdeki What The Waters Gave Me çok müthiş.Ama Lungs albümü daha iyiydi bence.

Ben Ceremonials’dan Lungs kadar zevk almıştım :D.Bu arada Florence’in coverlarınıda çok seviyorum.

Üç dört yıldır çok fena fanıyım, grupları takip etmeyi sevmem ki benim için Florence&The Machine istisnadır.
Ben bu grubu Blinding ile tanıdım, bu yüzden benim için Blinding bir numaradır…
Son albümünden What the Water Gave Me’yi beğendim ben de… Seven Devils, Spectrum ve No Light, No Light da iyidir. Fakat katılıyorum, Lungs kessinlikle süperdi, son albümünden kessinlikle daha iyi.

Ben de Postcards from Italy coverını çok beğeniyorum.

Calvin Harris ile yaptığı düeti berbat olmasına rağmen çok iyi bir soliste sahiptir bu grup.
Florence Welch <3 Ben

Ek bir bilgi olsun Florence Welch’e dispraksi ve disleksi teşhisi koyulmuştur.Babası reklam müdürü annesi ise üniversitede rönesans prof.'ü ve sanat akademik dekanıdır.
Daha fazla ek bilgi:Daniel Radcliffe’de bir dispraksi hastasıdır.

Bunları günlük 5 kere dinlerim harika şarkılar.

Bu kadın tipik bir Tyrell soylusudur!

Hahah çok iyiydi ya :smiley:

Bu florence denen harika kutsal turuncu kadın. canım ya. öyle bir sesi ve tarzı var ki dinlerken extasy almış gibi oluyorum. Özellikle de cosmic love. Turuncuların farkı!!11!!bir111

Google translate’e yazsam sözleri daha iyi okur.

Benim favori şarkım da Howl’dır. Sözlerine bayılıyorum çok anlamlı bence. :tongue:

2012 ve Gerçek Işın Kılcı çıktı.Yüzyılın icadı şarkıyı boşverin :smiley:

Game of Thrones’un fragmanında çalan şarkısıyla keşfetmiştim bu grubu. Lungs ve Ceremonials’ı aylardır sürekli dinliyorum etrafımdakiler bıktı ben hala bıkmadım. Bu arada Seven Devils resmen bu dizi için yazılmış sanki :stuck_out_tongue:

Cosmic Love favorimdir. Ama live hali, Flo ablamızın buğulu sesi bir sürü efekt olmadan daha güzel.
Tam bir bahar akşamı gibi, o zamanlar dinlenesi böyle.