Forum hanelere ayrılsın(Öneri)

Aslında forum kitaptaki gibi hanelere ayrılsa güzel olmazmı? Her üyenin ismi seçtiği haneye eklenicek ve herkes o haneleri görebilicek.Bide her hanenin bir yöneticisi yani admin’i olsa yani Stark hanesini,Starklara bağlı bir admin yönetse felan hem eğlenceli olur hem forum daha ilgi çekici olur bence bir düşünün bu konuyu(adminler) :slight_smile: sadece bir öneri umursayıp umursamamak size kalmış…

neden olmasın?
iyi fikir bence

Hane liderleri falan.İyi olur. Facede RPG oynardım,hala oynuyorum :smiley: 3 tane RPG’dede Martell lideri nymeria olarak kayıtlıyım :smiley: Burda admin olamadığımdan küçük kalıcam ama olsun yani :smiley:

hatta şehirlerimiz bile olabilir

aynen herkes’e bir şehir verilebilir ve o üyeler lord ünvanına getirilebilir güzel olurdu :smiley:

Bu RP forumuna gidecek bir öneri olmuş.

Forum Takımı sayfasında kim hangi hanede görünüyor zaten.

Onun dışında buradaki forum için bahsettiğin şekilde bir sistem kullanılamaz. Forum RP projesi hayata geçirilirse orada bu tür şeyler olacak zaten ama o forumun amacı zaten oyun oynamak olduğu için olması gerekiyor.

Teşekkürler önerin için.

ben golden company lideri olmak istiyorum :frowning:

Belli bir gün konu açılır iki hane seçilir ve haneler arasında beyin fırtınası ile savaşlar gerçekleşir :smiley:

Arkadaşlar söyledikleriniz RPG forumu için yapılabilecek ve zaten öyle bir forumda olması gereken şeyler. Bu forum dizi ve seri hakkında fikir alışverişi, paylaşım üzerine kurulduğu için burada böyle bir şey yapılamaz.

Forum RP projesi üzerinde hala çalışıyoruz. Eğer aksilk olmazsa hayata geçireceğiz.

Aslında savaş gibi bilgi yarışı yapabiliriz,hem bilgi paylaşırız hem biraz eğleniriz bir daha düşünün derim :slight_smile:

Karakter canlandırma olayı farklı bir kategori. Bunun için ayrı bir forum açacağız.