Forum hatası

Ödüllü tahmin yarışması adlı gönderide sabitli olduğunu gösteren ataç sembolü bulunuyor fakat yeni gönderiler geldikçe sıradan bir gönderi gibi aşağı kaymaya devam ediyor.

2 Beğeni

@OtekilerAdamdir Konu kendi kategorisinde en üst sırada yani “Buz ve Ateşin Şarkısı Kitap Serisi” kategorisinde.

Ataç olunca her zaman en üste gözükmez mi? Topluluk kuralları öyleydi.

Bu durum benimde dikkatimi çekti ama sormadım.Senin yerinde olsaydım hiç sormazdım.hepi topu 4 kişi tahminde bulunmuş ve herbirinin kazanma şansı %75 olarak gözüküyor.ne kadar çok kişi tahminde bulunursa sizin şansınız o kadar azalır.anladın :wink: bırak asagı insin.ses etme :grin:

@OtekilerAdamdir Benim bildiğim bir genel olarak en üste sabitlenebilir,bir de kendi kategorisinde en üst sırada sabitlenebilir.Dediğin konu kendi kategorisinde en üste sabitlenmiş,ben sadece gördüğümü söyledim. :slightly_smiling_face:

Kendi kategorisinde duruyor, sıkıntı yok.

Forumla ilgili hata, istek ve şikayet gibi başlıkları META bölümünde açabilirsiniz. @OtekilerAdamdir

Bundan böyle metaya açarım. Daha önce topluluk kuralları en üstte duruyordu ve yanında ataç vardı. Bunun da böyle olacağını düşündüm sadece kendi konusunda değil her türlü sabit kalacağını yani.

@Miro yok 50-100 TL arası için kurnazlık yapmam rekabet sevdiğimden girdim. 4 kişi arasında 3. olup 50 kazanmaktansa 50 kişi arasında 4.olup hiçbir şey kazanmamak daha cazip. Daha büyük ödül olursa dediğin düşünülebilir :).

İki şekilde “sabitleme” var; ilki genel sabitleme, forumun her bölümünde görürsün (Topluluk Yönergesi gibi), diğeri de sadece kendi bölümünde sabit kalan (yarışma gibi).

Buna katılıyorum işte.