Forum içi arkadaşlık

Merhaba herkese, benim itüsözlük’te üyeliğim var.

Neredeyse her ay 2 üyenin evlendiklerini böyle bir haber üzerinden görüyorum: "alisvolatpropriis ve change means nothing when nothing wants to change geçtiğimiz günlerde evlenmiş, ve bu mutlu anlarını herkesle paylaşmak istemişler. biz de üzerimize düşen görevi, bu mutlu haberi sizlerle paylaşarak ifa ediyor, üstüne yeni evli çiftimize mutluluklar diliyor ve hatta bir adet de kalp görseli hediye ediyoruz. " .

Forum içerisinde de böyle hikayeler var mı, varsa eğer dinlemekten mutlu olurum. Bu başlığı açma sebebim de bu. Herkese iyi günler dilerim. :slight_smile:

Benim evlenmeyi düşündüğüm bir bayan arkadaşımız vardı bu forumda ama nikah masasında targaryenci olduğunu ağzından kaçırınca attım yüzüğü :S

var tabi forumumuz izdivaç programı gibidir :P:P

Düğün varsa da çağırılmadık. Bi kart takardık yani. :confused:

Aryyn Hanedanı’nı destekleyen bir bayan varsa neden olmasın :slight_smile:

Düğün olsa da pasta yesek

düğün yapılırsa beni çağırmayı unutmayın :smiley:

Evlilik mi .d iki insan zor konusuyor bu forumda .d

allah mesut bahtiyar etsin :slight_smile:

Olmaz mı? Solucan yuvası gibi forumuz

Konu çok bombikmiş :smiley:

Olmaz mı çookk var(mış). Ben yaş itibariyle sadece ‘‘abla’’ olduğumdan bu durumlara uzağım:)

ooo konu cidden çok iyiymiş… :smiley:

Evim var, mezun olduktan sonra araba da alırım, e Türkiye şartlarında yakışıklı da sayılırım… taliplerimi bekliyorum… :smiley: :smiley: :smiley:

@“ozzy osbourne” meleba sedat bey :’)

Bey mi? Ne beyi canım. Sedat de bana. :smiley:

Ahahah peltek cikti .d

ben sana talibim

Selam kızlar Twesteros’un 1 numaralı Jorah’ı !

herkes var diyor bu arkadaşlıklardan. var olanlar çıksın meydana, haydi bakalım. @“ichigo”

Birkaç gün önce, forumdan ismini vermek istemediğim bir hanımın afedersiniz zina teklifini tam olarak böyle reddettim:

Burak_22 şimdi kamera açtı @Elodin

YA ALLAH !!!
GELİYORUM!!!