Forum içi arkadaşlık

@“Ulu_Kurt” kalbi kırılmış ve hayata küsmüş durumda. Kendisini odaya kapatıyor saatlerce çıkmıyor, sigaraya başladı. Deist olmasına rağmen Tevrat, Avesta, İncil, Kuran, Das Kapital okuyor. Daeneryse sempati duymaya başladı. Korkuyorum çoook korkuyorum. Zalim mod affetsen nolur?

Melis Bey cinsiyetiniz üzerinde çok fazla tartışma var. Bekir Cem Bey bulanık sulara atlamaz. İçinde benim de bulunduğum dev bir araştırma ekibi kurduk. Bazı veriler elde ettik. Henüz kamuya duyurmak için çok erken ama düzenbazlık yapanı kibritle yakmalı linç başlatabiliriz. Bakalım tabii hayırlısı olsun her şeyin.
@ichigo

@svurgun

Yorumumu beğenince beni sevdiğini sanmıştım. Kalbimi kırdınız.

Bilen bilir @‘Ser Bronn’ ile aynı okuldayız. Yediğimiz içtiğimiz ayrı gitmez onunla. Kendisi kalbimin tek sahibidir ama arada sırada başkalarını da sevdiğim oldu. Malum yaz tatilindeyiz, yaz aşkı yapabilirim. Size de şans veririm, yeter ki üzülmeyin. @‘DuaL’

Bu başlık minnoş kalbimi çok kez kırdı. Herkes umut verip verip gidiyor. İlan-ı aşk ettiklerim cevap vermiyor. Bu konunun Jorah Mormont’u oldum.

Senin sadık yarin nerelerde??? @kraken04

Forum yine eski anlarına bir nebze de olsa dönüyor sanırım. Forum.askimemnutrgameof

@‘Emilio Toland’ var mı yürümek istediğiniz birileri kıymetli mod üyemiz? Konumunuz sizi geride tutmasın, isterseniz öm atın, gelin adayımızı bizzat hazırlarım sizin için.

@svurgun o bile bıraktı gitti beni. Artık başka talibim varsa çıksın ortaya. İsmim Arianne 22 yaşındayım ve Dorne’da yaşıyorum. Yakışıklı erkek ya da güzel kadın taliplerimi bekliyorum. Bana öm den ulaşabilirsiniz.

Gossipgirl tumblr vardı forum dedikodusu yapan

@svurgun
Ben her seyim.

@svurgun

Ne münasebet siz bana şans veriyorsunuz. Ben size şans olup gelmişken, kalbinize açılan yolları bulup tam karşınıza çıkacakken bana böyle söylememeliydiniz. Kalbimin kırıklığından daha da öte hayal kırıklığım oldunuz.

Allahımdan bulurum inş ne diyim @DuaL

biri şu kızla evlensin de başı bağlansın yav @svurgun

Bu konu içerisinde kalbi paramparça edilmeyen, ruhu darmaduman olmayan kimse kaldı mı be?!

Artık sadece kesinlikle evlenecekler yazsın lütfen.

Evlenmek isteyenler beğene çöksün. Yoksa darılırım. Kalbim var benim. Tamam?

Ben varım, ruhum darmaduman değil çünkü biz bir kere sizlere aşığız aşıık…

@svurgun demek ağlarını Ser Bronn yoldaşımızın etrafına sardın ama yine de başkalarına ağını atmaya çalışıyorsun.Kralımıza layık olmadığını bir kez daha kanıtladın…

Evet gerçekten ciddi olanlar gelsin artık.

20 yaşımdayım, csgo bağımlısıyım, spiderman hayranıyım, aldatmama garantisi vermiyorum ama elim kolum bağlanırsa sadık kalabilirim, türkçe pop batağına battım ama çeken olursa çok rahat vazgeçebilirim, okey ve 101 oynayabilirim, takım tutmuyorum hangi takımı tutuyorsanız ben de o takımı tutuyormuş gibi yaparım, pahalı mekan takıntım yoktur ama Reina’ya davet ederseniz asla hayır demem, analiz gücüm yüksektir güzel dedikodu yaparım, internet bağımlısıyım ama paket aşmayan bağımlılardanım. Çok fazla özelliğim var devamını öm’de anlatırım isterseniz. Evlenmeyecekseniz de yazmayın. Bb.

Bronn Bey bizzat kendisi bana kendi bölümünden birini ayarladı. Bana yetememe korkusu bizi bu seçeneğe itti. Biz gayet mutluyuz sana ne? @‘Ar-Phazon’

Kralıma sataşmayınız kafii, mutluluklar…

Çok istekli olmalarına rağmen hiç kimsenin talip olmadığı en fazla gönül eğlendirilip bırakdığı forumun hafif meşrep nefes alsın yetercileri:
@“svurgun”
@“Queen Arianne”
@“Gerrera”
@“argos”

Arkadaşlar gelin 4lü takılalım

Ben hepinizi harcadım. Hepiniz friendzonumdasiniz.

Allah kerimciyiz bu saatten sonra. . .