Forum içi arkadaşlık

Kendi mesajımızı nasıl beğeniyoruz :frowning:

Herkes günü birlikci demekki @Gerrera

@“Bekir Cem” yaz lan bana.
Ben sana yaziyorum naz yapma artik.

@ichigo, söz konusu kibar, karizmatik, entelektüel beyefendi bence beni seviyor. Üzülürsün. O da üzülür çünkü benim kalbim bir tek kişiye ait ve o da kendini biliyor.

Forum başkanı bence @‘ichigo’'dan daha iyilerini hak ediyor. Bu benim görüşüm. Daha güzel, daha komik, daha eğlenceli biri vardır elbette etrafında. Sana bakmaz benden söylemesi @‘ichigo’.

o kişi sen misin peki @svurgun bacım :smiley:

Hxhzjxhdhxbdj bu da nerden çıktı? Öyle mi dedim ben? Karıştırma ortalığı topluca banlanacağız @‘Ulu_Kurt’

Valla bekir numarasıni bana verdi.
Siz de var mi numarasi .s

Ne oldu sev olanlar çıktı mı?

Ben bekirle evlendim.
Bana marsı alacak.

Nedime olmak istiyorum

Ol. İzin verdim gitti.?

120 yaşındaki nineye uzun yaşamanın sırrını sorduklarında evlenmeyin demişti. Tabi ben o videoyu evlendikten 1 ay sonra izledim. :confused:
Yazayım da sonra bana gelip yok ben görmedim, yok ben duymadım, ay ben bilmiyordum demeyin. :d

Valla rekor 126 o da evliydi.
Yaaaaa

@ichigo Çeyizin tamamsa söyle gelsinler istemeye.

Ceyizim tamam degil valla
Erkek tarafi tamamlar.

Eksiklerini yaz, alsınlar o zaman. İstemeye geldiklerinde sıralarsın, tamam derlerse sıkıntı olmaz. Yoksa veremem seni. (Evet ichogo’yu benden isteyeceksiniz.)

Ah ablaaam <3
Tabi canim. Erkek kismi birca girmesse kocusim olmaya layik degildir.
Hem borc ona sorumlulugu ogretir
Bir de bosamaya kalkmasini onler çunkü parayi bosuna vermis olur avanak olur.

@ichigo Ahah. Görücü usulü evlenenler öyle yapıyor ne bileyim. Vardır bir bildikleri :d

Haa yok abla manitam var sevişerek evleniciğiz dediğin biri varsa gelsin elimi öpsün, tamamdır. :slight_smile:

Başlık paran ne kadar?