Forum içi arkadaşlık

Bekirin sırf bana inat sana talip olduğuna eminim. İlk ben sana talip olmuşdum, çekemiyor beni Lord Herşeybenimolmalı. Eğer onunla evlenirsen Demir tahtın gölgesinde bekleyen bilmem kaçıncı cariye olursun. Eğer benimle evlenirsen Külizinin tek ve yegane Kraliçesi olursun ve ya eş kralı.(hala cinsiyyetin konusunda bi fikrim yok)

Ay bilemediiiim <3<3
Düello edin.

@argos Melis diyorum hep Melis adlı bir bağyan arkadaşımız.

@ichigo Bekir Cem’e layık değilsin. Anca bir kullan at olursun onun için.

@ichigo Gel benimle ol bak işimiz gücümüz yerinde (bir krallıkta el olarak çalışıyorum), yaşın yaşıma uygun ayrıca diğer taliplerden çok daha senin ilgini çekebilecek özelliklerim olduğunu düşünüyorum.Forum admini kadar olmasa da bizde bir krallığı yönetiyoruz sonuçta tabiiki kralımızın vekaletiyle.

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk

Forum ahalisi bir yardım edin yahu, çeviri gubuna part time yada tam zamanlı elaman istiyoruz.

@“Ulu_Kurt” maaşı arttırırsan gelirler ancak.

Düello mu kendisi henüz karşıma çıkamadı daha. O da olur inşallah.
@“Ar-Phazon” sende mi talip oluyorsun? Kralın olarak buna saygı duyarım ama başarılı olucağını düşünmüyorum.
Evet, ichigo, sana talip olan 3 kişi var: bir tiran, bir el ve bir kral. Düşün ve kararını ver.

Kraliçe senden de yeni çeviriler bekliyoruz :smiley:

Maaşım artacak mı? :slight_smile: Ve hiç feedback almıyorum memnun musunuz bilmiyorum.

Dünya vermezseniz bulmam. Gimme som Dünya .s

senden beklemezdim @Queen Arianne :((((

@Gerrera dünya vermemiz için biraz daha beklemen lazım

@“Ulu_Kurt” bir dünya maliyetine ağır şartlarda çalışıyorum. Sizi sendikalara şikayet edeceğim. Nerede benim full akbilim?

Koşullar nedir?

@“Ulu_Kurt” o zaman forum hissesi istiyorum. Reklam gelirlerinin %0.001’ine talibim.

Çeviri fetişlerinize alet edicek başka birini bulunuz, bay dünya.

Yetkili merci ile görüşebilirsiniz Sayın @Queen Arianne :slight_smile:

@Ar-Phazon sadece kitaplar hakkında birkaç şey biliyorsan ve çeviri yapabileceğine inanıyorsan gelebilirsin. Zaten yaptıkça anlarsın.

@Gerrera forum hissesini Forum Baronları satıyor ben değil :////

@Argos kalbimi kırdınız

Yetkili merci kim @“Ulu_Kurt” Bekir Cem mi? Bekir Cem zam istiyorum.

Bana o yüzden çeviri yapmadığını söyleme lütfen :expressionless:

Yok yok yapacağım ulu kurt. Tatildeyim şaka yaptım seviyorum sizi. Gelince Şenlendiririm vikiyi. En son Arianne’de ruhumu teslim ettim. Buradan da söyleyeyim. İsteyenler Arianne Martell’in Viki sayfasını okuyabilir. Çevirisi tamamlandı.

Düşünmeliyim eğer gelmek istersem haber veririm sayın çevirmen.