Forum içi arkadaşlık

Burası izdivaç başlığı, çeviri propagandası için kullanmayın lütfen. Evet nefes alan tüm erkek bireyleri öm’ye beklemekteyim. - sv(20)

@“Ar-Phazon” koş gel ben varım içinde bir kere.

@svurgun talibin yok ne yazık ki. Bana gelecek üst seviye taliplerimi bekliyorum.

@‘Ser Bronn’'dan sonra yanıma yaklaşmaya korkuyorlar ama korkmasınlar. Bronn şu an köyde. Ruhu duymaz.

@svurgun bir sen vurmamıştın sende vur

Bana vermediğin o dünya yüzünden hep. @‘Ulu_Kurt’

Senin dünyana ne oldu Şükran Hanım?

Verilmedi??? Daha ne olsun? @Gerrera

Sende vardı diye hatılıyorum. Büyük oyunu bozarım. @"svurgun"su

Çeviri grubuna savaş mı başlatıyoruz? En az @‘Ser Bronn’ kadar cesursunuz :slight_smile: @Gerrera

Çeviri grubuna savaş başlatan karşısında beni bulur @gerrera @svurgun

ÇOK KORKTUK BE BİRADER

@svurgun beni karşına alma bence.

Bilen bilir tehditler bana pek sökmez. Bence sen karşıma geçme :wink: (;

Ya işin ciddi tarafına gelmek istemedim ama gelmek zorundayız sanırım. Ben babamın hayrına kimseden birşey istemiyorum. Awoaifa bakın 7 bin madde var bizde 3 bin. İstiyorum ki şu diziyi izleyen yada kitapları okuyanlar merak ettiklerini bizim sitemizden öğrensinler. Kimseyi de zorlamıyorum. Üyelere mesaj yazıyorum adam beni takıp cevap vermiyor bende onu takmıyorum tabi. Ha madem yardım etmek istemiyorsun etme kardeşim :slight_smile: Ben tek de kalsam devam ederim sıkıntı yok.

Çeviri grubuna savaş falan başlatmıyorum :smiley: Çeviri yapıyorum ben :smiley: @svurgun

@“Ulu_kurt” ben de aynı düşünceyle yardımcı olmaya çalışıyorum zaten. Niye sadece Türkçe bilen arkadaşlarımız bir şeyler okuyamasın? Biraz yavaş kalıyorum yoğun olduğumdan ama yaptığım çevirileri yapabildiğim kadar iyisini yapmaya çalışıyorum zaten pek de kötü feedback almadım. Varsa söyleyin yani.

@svurgun ben ne kavgalardan sağ çıktım ne banlardan kurtuldum sen bana işlemezsin bile

Ben Redwyne Hanesi’ni çevirdim ama atmayı beceremedim. :smiley:

Özelden at birimize hallederiz. Gerçi bana atma bilgisayarımdan uzağım. Dünyalı ve aktif birine at.

DÜNYASIZIM AMA AKTİFİM

Taliplwrime bir sorum var
Elinizi ne kadar iyi kullanirsinız?