Forum içi arkadaşlık

Kill em with kindness hocam

Taliplerim lütfen mağdur olmasınlar.

Ve @svurgun Hanım dünyanız benim olacak. 2 dünyalı gezeceğim.

Hangi konuda? Bir çok şeyde iyidir aslında. Forum halkı tarafından en çok klavtörlükteki meziyyetlerim bilinse de çok daha fazlasının olduğunu söyleye bilirim.

Ihtiyacım olan onuda :^)

Size talip olmam ile ilgili hala cevap alamadım Melis hanım ?

Ayh sekerim destina kabul ederse neden olmasin

İhtiyacınız ne?

Ahihihihihihihihihih
Utandim :^)

@‘Ar-Phazon’ Ne işle uğraşıyorsunuz evladım? Kimsiniz kimlerdensiniz? @ichigo kıymetli bir çoğumuzdur, tabi böyle şeyleri sormak gerek.

Yaptığım uzun seyahatlarde bir müddet Yunkaide kalıdığımı söylemişmiydim? El becerilerimin gelişmesine büyük imkan sağlamıştı o seyahat.

Arkadaşlar izninizle herkes Bekir’e yürürken kalan boşlukta Emilio beye yürüyorum. İlgileniyorsa ömdeyim.

Etiketleseydin keşke böyle dikkat etmeyebilir. Dur ben etiketleyeyim ya da. Faydam dokunsun kıymetli dostlarıma @‘Emilio Toland’

@ichigo Melis nerelerdesin ya. Eskişehire gelince takılalım yine. :slight_smile:

Aa tabii ki davutçuğum.
Ama geçen kahve içtik sadece koleksyonunu göstermedin
Monopoly de oynamadık :slight_smile:

Özel mesajlarım varlığınla neşelenmediği için bir kez daha söylüyorum @“Emilio Toland”. Daha önce ifşamı gören ismini söylemek istemediğim bir üye Serenay Sarıkaya benzetmesi yaptı. Normalde ondan daha güzelim lakin ifşam olduğu için kabul ediyorum bu değerlendirmeyi. Sadece birkaç santim daha kısayım. Forumda daha önce de kadın (@ichigo) ve erkek hayranlarım da oldu. Bence beni kaçırma son çağrım.

@Prometheus adında bir yakışıklı vardı geçen sene hatırlıyorum. Arada minnoş minnoş takılırdı, hiç muhabbet edemedik. Nerelerde ki şimdi acaba o? :o:o

Seni kim Serenay’a benzettiyse bi kontrole falan gitsin bence. :d Not my type Sorry honey.

Minnoş kalbim Serenay Sarıkaya benzetilmeme laf etmenle kırılsa da kararına bir şey diyemeyeceğim. Your lost honey.

@‘Queen Arianne’ ile Nevizade’de onlaynız. ‘İster öp okşa, istersen öldür, aşk için ölmeli aşk o zaman aşk’ diye bağırıyor. Ben ise Hande vs Demet kavgalarını izliyorum. Biri şu kızı zaptetmeye gelsin çünkü kavgaya Gülşen’i dahil edeceğim. Bence Gülşen aga.

Serenay Sarıkaya’ da Dornish tipi yok ki :S