Forum içi arkadaşlık

(bkz:Game of Thrones Forum fuck buddy aranıyor ilanları)
wtf ?

Olsa efsane olurdu yalnız :wink:

Özel günler itinayla unutulur, hastayken çorba falan yapılmaz ama arada iltifat edilir ki kuş yuvadan uçmasın.
Çabi hanımlar kuzgun pls.

@Dolorous Edd beni arkadaşlık vaadiyle kandırıp yüklü miktarda parayla kaçtı. Bu şahsa itibar etmeyiniz.

taliplerim… Ned Stark rulz. Yalnız olanlar eklesin pls

Yalnızlık paylaştıkça azalır arkadaşlar elden ele paylaşalım soskdodeondpfldlsm

benim üzerime algı operasyonu yapılıyor şu anda. Gizli targaryengirl olan ben değilim ama…

Böyle bi konu varmış. Hortlatmak istedim. Kış rüzgarlarının ve yeni sezonun uzaklarda bir yerde olduğu bu boş zamanlarda forum hayatımız trol, GRRM ve HBO a söylenmeler, Moderasyona karşı ufak tefek isyan hareketleri ve Harflerle Game of Thrones konusuyla geçiyor. Bu monotonlaşmış forum hayatımıza bir az olsun eğlence katmak için hadi arkadaşlar yazın bakalım neler oluyor?

Oha konuya bak lan. Esra Erol sniperla vurdurur hepsini yeminle

@“Yugioh” eski üyeliğimde bana açılmıştı, iki dakika sonra ban yedim ve yok oldum.Çok şanslıydım sanırım böyle olduğunu bilmiyordum. :cool:

Siteden aldığım randıman düşük o yüzden birileri burda birilerine açılmalı. Bana izleyemeye değecek bir şeyler verin ben de düğünde takımı dolar üzerinden yapayım.

@“svurgun” ben normalde sana ilanı aşk yaptım da dönen olmadı malesef! :cool:

Özlemişim buraları be.

Buraya bir anımı yazayım en uzun ilişkimi twitterda İsengard Belediye nickli bir hesabın altında mention attığını gördüğüm bir kızla yaşadım tam 2 sene dile kolay

Herkesin şansı var bu forumda da

Forumdaki birine açılmak isteyip açılamayan, utanan kişiler bakın size fırsat bu başlık vesileyle hayalinizi gerçekleştirebilir, sevdiğiniz üyeye sevginizi ilan edebilirsiniz asdfghkl
Böyle durumlar olsa forumda iyi makaralar döner :smiley:

Bütün Stannisçiler dostum bütün Stannis düşmanları düşmanım :slight_smile:

OFFFFF BAŞLIĞA BAK. DİRİLTMEDİĞİMİZ HER GÜNE LANET EDİYORUM ŞU AN.

Var mı birilerine ilan-ı aşk etmek isteyen? Var mı birilerine yürümek isteyen? Var mı öm atmaya çekindiği için içine kapanan? Evet, evet, evet, çok doğru bir başlıktasınız. Burası sizin kaderinizi değiştirebilir. Kendinizi her an nikah dairesinde bulabilirsiniz.

İsterseniz Seda ablanız olurum, isterseniz Zuhal ablanız olurum, isterseniz Esra ablanız olurum. Sizi çay içmeye yollarım, ilişkinizdeki sorunları çözerim. Size en trend damatlık ve gelinlik modellerini gösteririm. Size flörtün 5 temel kuralını öğretirim, size friendzone acısını nasıl atlatacağınızı gösteririm. Siz yeter ki birilerine yürüyün. İsterseniz bana da yürüyün. Yeter ki bu başlıktan verim alalım.

Vallahi dev hizmet. Haydi bakalım forum, rastgele. Umarım güzel mahsul toplarız. Yorumlar aksın.

Bekirceme olan duygularımı stannis bile bastıramaz.

Benim de forumdan uzun bir süredir açılmak istediğim biri var ama geri döner mi bilmiyorum. Belki bu konu şansım olur.

Ben de arada kaldım. Ya o kibar beyefendi, ya da @svurgun adlı bağyan.