Forum içi arkadaşlık

O zaman bana yaz yiğidim.

Sana ben yazsam ichigo hanım ?

Ölüyorum anlasana diye bağırasım var. Gönlümdeki kişiyi merak eden mention atsın

@Queen Arianne sen bana ichigoyu ayarla bende sana o kişiyi ayarlayayım. Beni gördün tanıyorsun zaten, ichigoya anlat ne kadar mükemmel olduğumdan bahset :smiley:

Görücü usulü istiyorum ben.

@“Zeki Lann” Melis bende sen merak etme. Sen yeter ki o nacizane kişiyi bana ayarla.

Yürüyün efendim o zaman. Boştayım. :::::::slight_smile: @Gerrera

Çok beklersin. Benim gözüm @argos’tan başkasını görmez.

Offfff o zaman ben de @‘Queen Arianne’'e yürüyeyim. Ya da şeye yürüyeyim neydi adı yaaa haaahh hatırladım 15 Temmuz Şehitler Ümmüsü. @‘ümmügülsüm’

Aslında hoşlandığım kişi sendin. Artık itiraf ettim gitti.

Kalbim bir adım atsa,
Ayaklarım geri gidiyor,
Korkumdan mı arzumdan mı?..
@‘Queen Arianne’

Konu Lut Kavmi gibi bir şey oldu ama kimse ölmedi.

Ümmügülsüm kim?

İchigo aslında erkekmiş. Kandırıldım.

Biraz önce ateşe uzattım elimi. Alevin tam ortasına. Bu bir yangın… Yanıyorum ama acıyı hissetmiyorum… @svurgun

Ümmü mü?

Tenin zindan fikrim düşman
Kalan mağdur giden pişman…
@‘Queen Arianne’

Gözler yaşlı, forum duman altı.
Aşkınızı kıskananlar, Lannisterlar.

Mücadele ediyorum olmuyor… Bazen gözlerimin önüne getiremiyorum yüzünü paniğe kapılıyorum o zaman… Sonra birden bire canlanıyorsun kafamda… Kalbim çarpıyor… O anda yanında olmayı çok istiyorum @svurgun

Üzgünüm, ama size karşı boşum @“Gerrera”. Ben @“svurgun” hanımdan hoşlanıyorum ama kendileri çok hoppa buyüzden aşkımı kalbime gömdüm. Ha bu arada @“ichigo” cinsiyyetiniz ne olursa olsun size karşı da boş olmadığımı söylemek istiyorum. Eğer svurgunu unutursam sizinle bir şansımız olabilir bence.

Arasan da dünyayı başka bir ben yok @argos