Forum içi arkadaşlık

Kralım size çok daha iyilerini bulurum bırakın şu @svurgun’u onun gözü sizde değil makam mevkide.

Aha bu da bana aşık. @‘argos’'un dikkatinden uzaklara çekmeye çalışıyor beni.

Arkadaşlar @“svurgun” bana aşık. Vazgeçin bu sevdadan.

Arianne galiba bana aşık öyle hissediyorum

Biz bu foruma sevdalıyız be @svurgun gözümüş başkasını görmeeez bunu da böyle bilesin.

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk

@stannisci ayy yakalandım. Gökkuşağı pplerimizle efso bir çift oluruz.

@“svurgun” seni zaten sen olduğun için bıraktım. Neden tekrar senin gibisini arıyayım ki?
Evet Lordum, @“Ar-Phazon”, bana asil ve sadık bir eş adayı bulun. Mümkünse Valyrialı olsun.

Benim karakterimi, varlığımı, tavırlarımı kaldırabilen tek bir karşı cinsle karşılaşmadım bugüne kadar. Sen de kaç git. Ben alışığım. @argos

Tek aşkım çeviri grubu oldu, bizi bunu reva görenler utansın.

Bu arada bana karşı hisleri olan varsa yazabilirler çekinmesinler :smiley: Yedi önünde yedi kere evlenme teklifi etmeye hazırım :wink:

@Queen Arianne Sen daha iyilerine layıksın. Ben seni üzerim kızım.

Ya ben aslında @"JaqenHgar"dan hoşlanıyorum ama senden de hoşlanabilirim @“Ulu_Kurt” arada kaldım.

Ulu_Kurt ben size karşı duyguları olan birini tanıyorum ama kendisi çok utangaç olduğu için açılamıyor ve arada aşması gereken bazı zorluklar var. Kendisi ekrek, üstelik homofobik, üstelik evli, 3 tane çocuğu var ve sekreteriyle dost hayatı yaşıyor. Eğer bunlar sizin için problem değilse ve beraber aşarız diyorsanız özelden ismini size söyleye bilirim.

@Queen Arianne bir kraliçeye ancak bir kral yakışır ve bence o isim @argos

Düşünmem lazım biraz tabi ama ismi rica etsem :smiley:

@“Ulu_Kurt” demek ki beni beğenmediniz minnoş kalbim kanlar içerisinde.

Hayır olmaz, eğer gerçekten tanışmak istersen söylerim.
Kraliçe @“Queen Arianne” gibi şirret bir karıyla evlenmekdense, 100 yaşındaki sessiz kızkardeşle evlenmeyi tercih ederim. :smiley:

Arkadaşlar sizce hangisi? Bekir Cem var, Emilio Toland var. Bana böyle kallavi bir mod lazım…

Ek: Aviendha falan da varmış ama animeci istemiyorum.

@"Argos"cum ben de şizolarla çıkmıyorum.

Seni beğenmeyen Kum Yılanları’nın zehirlerini tatsın Kraliçem :smiley:

Kralımıza Kraliçe aranıyor, başvuru şartları;
1.Nicki svurgun olmayacak
2.Valyrialı olacak
3.Sadık olacak kimsenin makamında gözü olmayacak
4.Benimle iyi geçinecek

Bu şartları sağladığını düşünen benimle kuzgunlar aracılığıyla iletişime geçebilir.

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk

Offff forumdan inşallah birileri evlenirde pasta yemeye filan gideriz