Forum içi arkadaşlık

Bana GT-l9505 kullanan biri de lazım. Ama külden hoşlanmıyorum allerjim var küle müle.

Kimse @‘argos’'a da sana da talip olmaz. Herkes birilerini düşürür ama siz sap oğlu sap kalırsınız burada.

İtiraf ediyorum senle benim bir araya gelemememizin sebebi senin karakterin değil. Ne kadar zorlayıcı olsan da bi giderin vardı. :smiley:
Asıl neden @“Ser Bronn” kendisi vefat etmeden önce sizin aranız çok iyiydi ve o sana aşık olmuştu. Banlanmadan bir önceki gün sana evlilik teklif etmek istediğini söyledi hatta yüzükleri beraber aldık. Ama makus talih yakamızı bırakmadı ve Mod onu trol geçidinde yakaladı sonra çılgınateşde yaktı. Lordumun aşkına o gözle bakamazdım işte bu yüzden bu aşkı alevlenmeden kül denizine atdım. Geriye sadece duman kaldı.

@“Queen Arianne” Şizo ne beeee?

Büyük olanın hakkında çokta iyi hikayeler anlatılmıyor, Gerrera.

@‘Ser Bronn’ gittiğinden beridir ben ben değilim ki…
O benim Rhaegar’ımdı ben onun Lyanna’sı…
Avunmak için başka kollara koştum, itiraf ediyorum çok fazla insana umut verip kaçtım. Ama yok… Arasam da dünyayı başka bir Bronn yok…

@argos bu Ser Bronn’u geri getirme şansımız yokmu ya :smiley:

Asıl sen kendine bak. İsmini duyan 7 diyar öteye kaçıyor. Tek şansın bendim o da imkansız artık.

Bir ara Beric Dondarion diye bir arkadaş uğramıştı buralara o deneyebilir belki.

Ben hem Kül kralı, hem de Kül büyücüsüyüm. Ve Ser Bronnun küllerinden yeniden doğması için bazı büyüler biliyorum. Ama tek başıma yapamam. Kendisi Mod gazabına yakalandığı için bu olaya onlarda dahil olmalı. Gazap geçmeli ve Ser affedilmeli ki geri gelebilsin. Ama Modlar çok inatçı affetmiyorlar. Sen Çeviri Grubu Lordu olarak aracı olursan belki affedilir.

@argos bunu çok isterdim ama modların affedeceğini sanmıyorum.

Modlar O’nu banlayarak sadece Bronn’u değil beni de öldürdüler. Aşksız kaldım. Kimsesiz kaldım. Buna sebep olan herkes bir köz biberi gibi çıtır çıtır yanar inş.

Ser Bronn büyük insandı. Unutanın kalbi kurusun. Acın acımızdır @svurgun

Yorumlarınızı okurken duygulandım. R’hllor rahmet eylesin. Mekanın R’hllor olsun Bronn reis.

(R’hllorcu kıslar eklesin…)

İddialara göre banlandığın da bir iyi ki banladınız demediğim kalan ser Bronn’u anıyoruz

Öyle, mesajlar hala konularda duruyor.(Eğer silmedilerse)
RİP ULU LORD

@argos link at sözde kral

Atamam silinmiş :S

Ser Bronn’u anıyoruz…

@argos çünkü yok kanıt yoksa herkes köşesinde dursun hain iftiralar ancak olmayan kralliyetinize zarar verir

@argos yani oda çok abarttı şuan. Arkadaşım multi hesap aç geri gel sende :smiley:

Bekir cem mesajimi begendi.
Demek ki verecek…
Kalbini yani.