Forum ve viki üyelikleri birleştirildi

Daha önce viki üzerinde ayrı bir üyelik sistemi vardı. Giriş sistemlerini birleştirdim. Vikiye forum üyeliklerinizle, başka bir kayıt işlemine ihtiyaç duymadan giriş yapabilirsiniz. Mail aktivasyonu yapılmış forum hesabıyla vikiye giriş yapan üyeler viki maddeleri üzerinde düzenleme yapabilirler.

Daha önceden viki üyeliği bulunan üyelerin forum üyeliklerinin kullanıcı adları viki üyeliklerinden farklı ise vikiye forum hesabıyla giriş yaptığında forum kullanıcı adıyla otomatik olarak yeni bir viki hesabıyla giriş yapmış olacak. Bu tarz durumlar için konu altından ya da özel mesaj ile eski viki hesabınız ve yeni viki hesabınızla ilgili bilgileri paylaşırsanız eski üyeliğinizle yeni üyeliğinizi birleştirerek veri kaybının önüne geçebilirim.

https://viki.gameofthronestr.com/Anasayfa

Güzel bir gelişme, teşekkürler :slight_smile:

Wiki mantığı standart wikilerde olduğu gibi mi çalışıyor? Yani tüm üyelerin denetlenmek şartıyla değişim yapabilmesi mümkün mü?

Diğer vikilerin üye grubu hakları ayrıntılarını tam olarak bilmiyorum ancak mantık olarak aynıdır.

Giriş yapan üyeler düzenleme yaptığında bu düzenleme revizyon olarak onaya gidiyor. Onay aldığında herkese açık şekilde düzenleme yayınlanıyor. Onay olmazsa eski haline döndürülebiliyor vs.

Yani şu anda vikide düzenleme yapabilirsiniz.

Nice

Aaa bu karakter de niye yokmuş dediklerime el atabilirim o zaman .d

Gece Nöbetçileri bıraktığım gibi duruyor. 1 yıldır beni bekliyor.
Kral muhafızlarına da el atacağım ama üşeniyorum. Jaime Lannister’ın ismini altın harflerle yazacaktım oraya. İsyan misyan derken yalan oldular.

Yanılmıyorsam kullanıcı adı değişikliği vikideki bu problemle ilgiliydi. Şimdi problem çözüldüğüne görü nick değiştirme özelliği geri gelicek mi?

Kullanıcı adı değiştirme aktifti. Viki üyelikleri ile birleştirildiğinde, yani bugün bu özelliği kapattım.