Forumdaki Catelyn Nefreti

Çok saçmalışsın ya, üzgünüm. Ben ne zaman Joffrey, Ramsay vs vs. Martin’in kafa yapısına ters değil dedim? Kafa yapısına ters diye o karakteri yaratmayacak demedim. Joffrey ve Ramsay olmasaydı, ASOIAF olmazdı. Senaryoyu yazmak için gerekli karakterler bunlar. Martin’in savaşın anlamsız olduğu mesajını vermesi için gerekli karakterler. Aynı şekilde Lady Stoneheart senaryoyu yazmak için gerekli bir karakterdi. Brienne of Tarth’ın karakter gelişimini sağlamak için işte. Ayrıca isteyen istediğini sever. Sana ne bundan? Saldırgan tavrından dolayı seni kınıyorum.

Forum Catelyn hateri doldu. Nerde o eski Dany haterları.

Her karekteri severim, Da*nerys’i bile.

savaşın kötü olduğu mesajı haklı bir savaşa giren üstünden verilmez Lady Stonehearth haklı bir savaşta
Martin bunu yapacaksa da bile böyle haklı karakter üstünden yapmaz bu bakımdan da Martinin kafasına uyan bir krarakter oluyor
sen Martinin kafa yapısına uymaz dedin arkadaşta ve bende bunu anlatmaya çalıştık

Aynen. Ayrıca kendi yazımda da yazdım sevmiyorsan bile nefret ediyorsan bile boşa suçlama diye…

Tabi ki de herkesi sevmek zorunda değilsin ama kimseyi boş yere suçlayamazsınız

Ayrıca saçmaladığım yerleri tek tek yazarsan senin için hepsine birer cevap verebilirim…

Üşenmedin kim Dany hakkında ne demiş arattın mı geçmişten? :smiley:

Bu tartışmaların 80%'e şahitlik etmiş ve ya katılmış biri olarak pek zor olmadı konuları bulmak.

Tebrik ederim, o zaman. :joy:

Aaaah ah yanlış zamanda gelmişiz.

Gerçi o zamanlar da favori karakterim Daenerysti. Taht için onu destekliyordum. Jon’u da pek sevmezdim sahnelerinde sıkılırdım. Ama Daenerys’in kezbanlaşması ve kitap okumaya başladığımda kitaplardaki Jon’un tam bir reyiz olduğunu görmemle her şey değişti. Tabi Kezban derken dizidekini kast ediyorum, kitaptaki fena değil gene ama acilen kibirli olmayı bırakıp babamın hakkını alacağım gerekirse yakarım diyarı kafasından çıkması lazım. Bunun dışında iyi çocuk severim.

Tabii sadece Danyhaterları değildik danycilerde vardı. Hatta bir d*nyci sırf haterlara inat durmadan baretheon ve robert gömem konular açıyordu kafay takmıştı bu durumu.

ofofofof ne güzel günler. Tekrar dört bir yan targ nefretçileriyle dolsun. Sabah akşam kertenkele r*egar ve dany kötüleyelim <3<3<3 onlardan sıkılınca stannis övelim

Artık geçti o güzel zamanlar:( Forumda şimdilerde Yiğit Robert yerine Kertenkele Rhaegar, Demir Stannis yerine suratsız Da*nerys, Renly’nin şeftalisi yerine Jonun poposu tercih ediliyor. Demirin tuncuna, Forumun fanaerysine kaldık.

bizi beğenmiyor musun yoksa öyle izlenim aldım :smiley:

Fecrciğim eski arkadaşlarımın çoğu ya banıldı forumdan ya da “eskide” kaldı. Tabi ki onların yeri ayrıdır. Yukarıda yazdıklarımsa troll lol :grin:

Yazık Çok yazık, Keşke Arkadaşların Banlanmasaydı. Ama bizde iyiyiz az çok değil mi?

Ben Fanaerys olmadığım için üstüme alınmadım, alınmamalıyım yani değiş mi asfsda

Fanaerys nedir cehaletime verin :joy::joy::joy:

@StarWolf tabi canım en çok da sen. Seni eski bir arkadaşıma çok benzentiyorum hatta.

@Symmachus forumda şuan zaten tek gerçek fanaerys var o da Starkgaryen ablam. Ona kim bi şey diye bilir ki?

@fecr fan+daenerys=fanaerys

ben ondan değilim :smiley: teşekkürler