Forumdaki en garip anlar

Bir üye bana sophie turner a yazdigim i love you yuzunden cektigi nutuk -,- anlam veremedim

Moronmormont Yazılan:
Lord of Casterly Yazılan:
Moronmormont Yazılan:
Moronmormont Yazılan:
Adamım bence lafına dikkat et sophie’ye böyle laflar edemessin,konu sansa’nın konusu sophie ne alaka daha tipini görmeden kıza ay lav yu resmini koyda bakalım sevmeye layık olacak kadar yakışıklımısın ???

-,- kendime daha resim koyamiyorum ama bekle ipadden atabilirmiyim :smiley:

Şimdi bende sana cevap yazıp artışma çıkarıcam ama malesef bunu yapmıcam çünkü artık senin gibi ergenlerle tartışma istemiyorum dediğim gibi profiline koy bakalım fotona.

Ulu tanrim saka mi yapiyorsun sen benimle :smiley: eminimki sophie turner i taniyorsundur -,-

Tanıyıp tanımamam seni ilgilendirmez neyse ulu tanrınla sana hayatta başarılar takılın hadi iyi forumlar.

Nerd ler konusunu acmistik bir ara onu bir ziyaret et

4 tane mesajımdan benim nerd olduğum kanısını çıkardıysan sende büyük bir zeka var demektir harikasın daha benim kişilğiimi çevremi nasıl yaşadığımı nasıl giyindiğimi fiziksel özelliklerimi tipimi görmeden nerd hee ?? :):)))) gerçekten yazmaya deymeyecek kendini akıllı sanan israf ergenlerdensin.

Heheheh. Sofi reyiz. Bu arada baslik guzel ama icinden dusundugum gibi sicak bisi cikmadi. Sanki bunu paylasmak istediginden konu acmissin ^^

Bide bu forumdaki degil senin ozel mesajlarindaki garip bir an.

bu nasıl bir diyalog böyle ya -.-’

Bu iyi, sen benle sohbet etmemeye dikkat et.

Daha devami gelir itiraf yada sohbet gibi bile olabilir :smiley:

Reyiz yüce konsey seçmeleri noldu ?

Çok gereksiz bunlar, özel mesajlarınızı taşımayın böyle. Ayrıca gereksiz başlıklar kirlilik yaratıyor.