Forum'un bir RP'si var mı yoksa bir tane kurmaya kalksam kimler gelir?

Arkadaşlar yaklaşık 5-6 aydır doğru düzgün ASOIAF RP’si yapmadım. Eğer sizin yaptığınız bir RP varsa katılmayı çok isterim eğer yoksa da ben kursam veya adminler site adına kursa nasıl olur ve kimler katılır?
(Bilmeyenler içi RP, rol yapma oyunu. Bir karakter seçiyorsunuz ve onun gibi davranıyorsunuz.)

o konuda @ichigo bilgemiz :smiley:

Arkadaşlar,

Konuları doğru yerlere açalım, artık yeni üye değilsiniz.

@YeniAy_Ottoman
merhaba, sorry :frowning:

Gençler ben sistemsiz oynattırmam. Oy yüzden de, sistem bulmak gerek. Onu ben bukurum da siz oynar mısınız?

Belki, ama rp için bir saat belirlenmesi iyi olurdu yani sürekli aktif olmak lazım.

Ben oynarım. Bence çok kasmaya da gerek yok eskiden kasan adamların neler yaptığını hatırlıyorum da pek iyi şeyler değillerdi ama sen iyi yaptığını biliyorsan tabi ki istediğin şekilde yapabilirsin.

daha önce yapmadım ama eğlenceli olur ben gelirim

1 Beğeni

Eğlenceli oluyor ya biri çıkıp ben Lannisport’a zincir çekip Karasu gibi savaş kazanacağım demediği sürece bayağı eğlenceli hatta :slight_smile:

1 Beğeni

Bende gelirim , tecrübeliyim rp konusunda , market ve belge konusunda da yardımcı olurum

Beni de yazın, olursa gelirim.

Rp severim eğer ayarlarsaniz gelirim

Evet, ben de ilk aradım fakat bulamadım. İki haftadır kendi RP sunucum için temel hazırlıyorum. RPyi esinlendiğim mekanikler üzerine kurmayı düşünüyorum, adil ve daha zevkli olsun diye. Geçeceği dönem olarak ise Ejderhaların Dansı ve Birinci Blackfyre İsyanı arasında yapmak istiyorum. Şu ana kadar Westeros’un fiziksel bir haritasını hazırladım, acemi olarak, ve hanedanların listesini yaptım. Discord sunucusunu ve viki sayfasını hazırlıyorum. Aslında bana hikaye anlamında veya herhangi bir şekilde yardım edebilecek varsa hiç çekinmesin lütfen, hem daha rahat hem de daha güzel olur. Arkadaş canlısıyımdır :smiley:

2 Beğeni

Ben yardımcı olabilirim. Ben yazım konusunda iyiyim. Yazılacak hikaye, savaş ve benzeri şeyleri yazabilirim.

Gençler, sistem konusunda çok da zorlamaya gerek yok. Reign, birthright, burning wheel gibi sistemler kolaylıkla temel olarak alınabilir.
Madem oluşturacaksınız, düzgün bir kadro kurun, içinde ne kuralları barındırılacağımı seçim ve tadaa.