Forumun Dönüm Noktası

Kitap üzerinde dönüm noktaları vs. gibi konular açıktı. Fakat biz bir forumuz. Ve her üyenin forumda bir dönüm noktası vardır. Eminim. Yani soğuduğu, daha çok bağlandığı gibi…

Size Göre Forumun Dönüm Noktası Nedir? Herkes özgünce cevap versin…O

lanet olsun bu güne.

@“Arstan”'ın yaptığı ilk yarışma benim için dönüm noktasıydı. O kadar kişi sadece bir konuyu görüntülüyordu ve cidden en eğlendiğim zamandı bu forumda. Fotoğrafını bulabilirsem koyacağım buraya.

Bu yarışmaydı, fotoğraf da atmışım konuya. :slight_smile:

3.sezon 1.bölümün yayınladığı gün, hiçbişey değişmemişti :slight_smile:

iSketch konusu oldukça iyiydi.Bazi insanları daha iyi tanımamı sağladı. Bazılarını ise daha iyi tanımama neden oldu

Viraj dermişim asfsdf

Tabi ki benim

Dönüm noktası falan yok; 2014 başlarında farkettim, bir baktım ki hayatımın bir parçası olmuş…

GOT Türkiye’deki host hatası ve hala sitenin açılmaması.

21 Temmuz 2017 tarihli Yirmi Karakter Krizi. İsyancılar ve Yöneticiler arasında çıkan forum tarihinin en büyük anlaşmazlığı. Kriz gecesinin ilerleyen saatlerinde şiddetlenen tartışmalar sonucunda 22 Temmuz gecesi bir çok isyancı banlanmıştır. O tarihten sonra forum canlılığını her geçen gün yitirmiş, off-topic konularına yasak gelmiştir. İlerleyen süreçte forumun tasarımının da yenilemesiyle forum aktifliğini büyük ölçüde kaybetti ve şu an ölü durumda.

O nasıl bir yürek ki binlerce krala bedel.
Ölüm bize vız gelir utanır bizden ecel.
Bizimle gurur duydu Westeros’taki yürekler.
Susturamaz asla bizi gereksiz 20 karakter !

O günler ve edindiğim dostlar adına: Ah şu şanlı isyancılar…

2 Likes

Sürekli yorumlarda eski forumdan bahsediliyordu. Ben de bunun nedenini anlayamıyordum. Forum şehitleri, “banlanmak” gibi şeylerden bahsediliyordu.

Meğersem sebebi buymuş! Her şey şimdi oturdu.

Yitip giden tüm üyelere dua ediyorum, kalanlara ise sabır diliyorum. Kendinize dikkat edin.

@Loren_Lannister Dual ile foruma gece baskın yapıp bütün başlıkları floodlamıştınız :grin:

3 Likes

Dün gibi aklımda. O zamanlar isyan ateşiyle kavrulan iki deli yürektik. Gods, I was strong then!

2 Likes

20 karakter isyanı @anon20846121 @argos @Loren_Lannister ve diğerleri

3 Likes

Nasıl unutulur ki o isyan… Tam 40 üye birlik olmuştu forumdaki haksızlıklara karşı gelmek için. Çok fazla savaş verdik çok fazla kayıp verdik. Şimdi sadece bi avuç çapulcuyuz eski şaşalı günleri özlemle anan. Sadece 20 karakter isyanını değil Külizi isyanını, iç savaşları, büyük troll akınlarını özlemle ve sessizlikle hatırlıyoruz. Aramızdan ayrılan tüm kardeşleri de selamlıyoruz.

3 Likes

Ben yanmasam, sen yanmasan, biz yanmasak; nasıl çıkar karanlıklar aydınlığa? Ah şu şanlı isyancılar, içlerinden biri bile kalsa mücadeleye devam ediyorlar.

2 Likes

Sohbet konusunda 20 karakter konusunu açıp ilk kıvılcımı ben ateşledim.
Bu isyanın Hasan Tahsini, Nene hatunu benim.
Avusturya Macaristan veliaht prensini öldüren Sırp isyancı benim.

3 Likes

@anon20846121 Hayretler içindeyim, yoksa Lyanna’yı da sen mi kaçırdın ?

1 Like

Ah o fırtına öncesi sessizlik… Planlar…

2 Likes

İsyanın çıkış noktası modun ve moda yakın oldunu bildiğimiz kişilerin 20 karekter sınırına takılmadığını öğrenmemiz olmuştu ki kızgın kalabalık tüm forumu yakıp yıkmıştı.

1 Like