Forumun Enleri

duyarcı nasıl yani ?
VE BU LİSTELERİNİZDE OLMAK İSTEMEDİĞİMİ SÖYLEMİŞTİM LÜTFEN BENİ DAHİL ETMEYİN ARTIK

Özür dilerim, ikinize de saldırgan davranmışım. Beni affetmeniz için size Winds of Winter yollayacağım. Özelden iban vereyim de kargo parası yatırıverin, 8er tl. Kitaplar benden. Özür dilerim tekrardan. @fecr @StarWolf

Hocam Salatalıkta Gönderiliyor de mi Yoksa Almam Organik Olsun Mümkünse :slight_smile:

@svurgun seni kıskanabileceğim tek bir şey var o da avatarındaki muhteşem kadın Firdevs Hanım’dır.

fakirim ben 88 tlm yok beleş yollayacaksan alırım 5 tane birden :smiley:

PTT ile 3 lira ya :smiley:

Kitap Çok Lüks Bir Kapta Geldi Yanında İstediğim Salatalıkta Vardı Ve Tuzlanmıştı kitabın kapağında ki büyük svurgun yazısı ve armanın yanında ki salatalıklar dikkatimi çekti. Kapağı Kaliteli bir şekilde A4 kağıdından yapılmıştı sadece biraz inceydi aslında baya bir inceydi
Tabikide bunun için svurgunu suçlayamam sonuöta o yazmadı GRRM yazdı :slight_smile:

Teşekkürler @svurgun

Sana kitap gönderildi mi fecr?

şu görüntü sebebiyle günlerce ‘ben o kadar çeviri yaptım neden ben de zirve üye değilim’ diye ağlamıştın hahahshsjbahqbwudjs üstüne emilio bana %20 ceza vermişti… Neyse hocam, unutmuş olabilirsin ben hatırlatarak görevimi yerine getirdim :::::::slight_smile: @JaqenHgar

Ben ptt sevmiyorum. Mng falan da sevmem. Yurtiçinden nefret ederim. Çok özel ve gizli bir şirketle yollayacağım. Bundan ötürü 8 tl Ayça Hanım. @YeniAy_Ottoman

Benim bildiğim iki konuda en var:
Forumun en el’i: Ben
Forumun en Kralı: @argos

Elim, ikimiz birlikte Külizini yeniden yükselteceğiz. III reigh 1000 yıl sürecek bir imparatorluk olucak.

1. Reich yapıldı hocam geriden geliyorsun sen.

Hocam Siz Kurun Bende Size Andal ve Vadi Kralı Olarak Yardım edicem

yok cimri yollamadı bana

En duyar kasanı @fecr
Un ami que je peux parler français @Starkgaryen
Elinlde bardakla dolaşanı @svurgun
Öyle yani.
Salak gibi birine cevap yazmışım. Mobilin azizliği.

Tamam İkimiz Ortaklaşalım Ben Sana Demir Adalar + Arboru+ayı adasını+ Nehir Topraklarının Bir Kısmı )harenhall dahil sonuçta demir adalıların)vadediyorum Boğazı Ben Alıcam oraya bir kanal kurmayı planlıyorum adıda Kanal Arryn Olacak İsterlerse kral @argos bize katılabilirler.

Kanalın vergilerinden ben ne kadar pay alacağım + castemere yı de isterim ek olarak bence birleşip lyse saldiralim lysi alirsak volantis tyrosh ve myr e saldırmak için üs olarak kullanırız + deniz kontrolünde ele alırız ama %34 pay benim %33 pay senin % 33 payda argosun olsun
Planı ben yaptım aramızda %1 in lafı olmaz değil mi

En ejdatçı, reisçi, meşazını aldım güzel kardeşimci @YeniAy_Ottoman
En Monşer, Dış Mihrak @Starkgaryen
En entelektüel @ichigo
En güzel ve alıngan @fecr
En ağır abi @JaqenHgar
En ekşici @HearMeMeow
En zeki, yakışıklı, yeniden doğmuş Jon Snow @Symmachus(ne? İtirazı olan mı var?)

@Muratkocak @StarWolf Külizi sizinle müttefik olmakla şeref duyar ama biz bağımsız bi krallığız konfederasyona katılamayız.

Hocam bu konuyu kendi konumuzda konuşabiliriz Büyük İmparatorluk